Skocz do zawartości

Zestaw Stereo pod pc 1800 zł


outro

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Zakupilem tego fyne audio f3.10. Start nie był łatwy, nie jest łatwo ustawić suba do stereo, na szczescie po kilku dniach udało się ładnie zgrać. Tak jak myślałem topping mx3 nie ma filtru dolnoprzepustowego, ustawienie lfe na subie sprawia, że słychać z niego tony wysokie ;) Na szczęście tryb "normal" posiada odcięcie przy 80hz. W moim pomieszczeniu i przy heco subwoofer może być ustawiony na max 35% mocy. Samo brzmienie suba bardzo dobre, szybki i twardy bas, nie ma wrażenia, że nie domaga przy heco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Panowie czy rotel ra-04 to jakiś niezwykły wzmacniacz? Znajomy wpadł z nim na testy bo chciałem zrobić porównanie z toppingiem mx3. Po 1 piosence było pozamiatane... przestrzenność, scena, wysokie, środek, bas, moc, wszystko na plus do rotela. Po dwóch godzinach odsłuchów ciężko znaleźć jakikolwiek plus w toppingu. W jednym i drugim niby na kanał około 40w a topping ustawiony na 85% to jakieś 40% rotela. Same aurory 300 ożywione, jakbym słuchał całkowicie innych kolumn, dużo lepszych kolumn. Na dodatek rotel puszczony aux rca jack z pc a topping przez swoj dac przez usb.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dwóch kabli, 2rca-2rca oraz 2rca-jack 3,5mm, kabelki myślę po 1,5m wystarczą, cross-tech jest coś wart? Nie chcę dawać za jeden kabel 130zł, za połowę tej kwoty dostanie się coś ok? Ciekawostka, jak podłączam kabel Y z suba do rotela pod pre out to cały system aktywuje się jako mono, a jak  2rca-2rca to jest stereo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witaj,

Jeżeli już rozpatrujesz model Elaca Debut 6.2, to koniecznie posłuchaj jego rozwiniętej wersji, czyli modelu Debut Rererencje B6 https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/elac-debut-reference-b6.html

Głośniki te kosztują trochę więcej, ale mają więcej powietrza i brzmią szerzej, na boki. Zapraszamy Cię na odsłuch lub wypożeczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, S4Home napisał:

Moim zdaniem za mały budzet.

ELAC B6.2 i Polk S20 zagrają lapiej, odczuwalnie. Ale nie przeskoczysz klasy. Jeśli 2000 zł to maks i chcesz realnie przeskok to kolumny używane.

Czy zmianie odczujesz po prostu wieksza ilosc lepiej kontrolowanego basu i wiecej powietrza na górze.

Piotr

 

 

 

Jakieś pewne używane modele? Jestem chyba bardziej za używanym sprzętem. 

Debut Rererencje B6 to koszt około dwóch tysięcy, polk s20 nowe za 1300 zł. Czy między tymi kolumnami jest znacząca różnica warta dopłacenia? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...