Skocz do zawartości

Atol sda 200 signature


halik

Recommended Posts

Witam ponownie,  mam do was pytanie o tytułowy klocek. Ktoś go miał, testował, potrafi coś o nim napisać ? Słuchałem go wczoraj i bardzo mi odpowiada funkcjonalność jak i dzwięk. Zamierzam kupić. Jestem dopiero raczkującym audiomaniakiem i najzwyczajniej nic o nim nie wiem. Nie wiem czy ma jakieś poważne wady, zalety mi przedstawiono. Założyłem temat "pierwsze stereo" w konkurencyjnym forum ale upadł, wiedz piszę tutaj.  Osobny pokój , 15m, zmknięty, narazie pusty ale planuję adaptacje akustyczną, muzyka różna(oprócz jazzu i disco polo).

Proszę o opinie, pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jeśli chodzi o Atolla to na pewno jego dużym plusem jest dobra dynamika, wzmacniacz nisko schodzi z basem. Z jakimi kolumnami go sprawdzałeś? Funkcjonalnie wersja Signature działa bardzo dobrze, aplikacja jest dużo lepsza niż w pierwszych produktach sieciowych Atolla. Jeśli przypadł CI do gustu to spokojnie możesz się na niego decydować, to dobry produkt.

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W przypadku Atoll’a SDA200 Signature nie masz się czego obawiać. Jest to bardzo dobry sprzęt o dynamicznym i lekko zmiękczonymi dźwięku, bas jest mocny i dobrze kontrolowany. Z Focal Aria czy ATC11 to rewelacyjne połączenie. Jeśli miałbyś ochotę to zapraszam do nas posłuchać Buchardt S400. 
Alternatywą dla Atoll’a może być NAIM Uniti Atom lub jeśli byłbyś w stanie rozdzielić system to Vincent SV227mk + Cambridge Audio CXN V2. 

Zapraszam do kontaktu 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...