Skocz do zawartości

Kino domowe, pomoc w wyborze


Michau83

Recommended Posts

Dzięki za odpowiedzi. No właśnie zastanawiałam się czy np. nie lepiej teraz kupić przód + amplituner i z czasem dokupić resztę. Podobają mi się (wizualnie, jeszcze nie słuchałem) kolumny Focal Chora 826 w czarnym połysku. Wiem ze troche przekracza to budżet ale no cóż... Co myślicie? Jaki do tego dobrać amplituner. A może inne propozycje? Muzyka głównie elektroniczna ale tez inne gatunki. Dobrze żeby można było tez radia posłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

wydaje mi się, że dopóki nie określisz się bardzo mocno czy to ma być muzyka czy kino to będzie trudniej coś poradzić. Jeśli kino to zamykamy temat i zostajemy przy amplitunerach kina, natomiast jeśli skupimy się na muzyce to stajemy przed kolejnym wyborem. Amplituner czy wzmacniacz. Różna funkcjonalność, ale również różna jakość dźwięku.

Przy dobrym upuście ;) zmieścisz się 5,5 tysiącu z Denonem X-1600h i Aurorami 1000.

Jeśli muzyka i wzmacniacz to np.: Yamaha A-S701, Denon PMA-800NE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Dobrym połączeniem uniwersalności, jest amplituner Yamaha RXV 685. Po kablu hdmi będziesz mógł podłączyć telewizor oraz innych kilka źródeł, którymi dysponujesz.

Jako uzupełnienie z głośnikami, to propozycja z PSB X1T https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/psb-imagine-x1t.html  - mocny bas, rozciągnięcie, i duża skala dźwięku będzie gwarantowana :)

Zapraszamy Cię na prezentację w naszych salonach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...