Skocz do zawartości

:Kolumny wilson movix 5.0


MarcianoGT

Recommended Posts

18 minut temu, MarcianoGT napisał:

Czy ktoś może mi pomóc 

Czy ktoś może mi pomóc 

Witam 

Nie wiem pali się czy co 😋 Dzisiaj i tak ci nie przywiozą tych kolumn! Weekend jest!

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są najgorsze i nie są najlepsze ludzie kupują i ich używają!

Cene dobrą zapłaciłeś! Już jesteś na plus przy ewentualnej odsprzedaży wystawiasz za 1800 i zarobisz 500 😉 

Czyli mam rozumieć że zakup pod wpływem ceny żadnego rozeznania nie było co 🤔

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@milk-monster w dalszym ciągu jest do wzięcia

27 minut temu, MarcianoGT napisał:

Zapisałem się na forum bo poprostu nie znam sie na tym mam ograniczony budżet a nie chce kupić szajsu.

Czekam na promocje okazje żeby kupić coś taniej tylko widze że jak ktoś ma ograniczony budrzet to go olewają.

to trochę pojechałeś kolego. W swoim poprzednim temacie dostałeś trzy propozycje warte rozpatrzenia w Twoim budżecie. Ty wybrałeś czwartą i jeszcze twierdzisz, że nikt Ci nie pomaga, bo masz mały budżet 🤨

Osobiście nie znam tych Wilsonów, więc nic na ich temat Ci nie powiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Ci jeszcze inaczej. Czy lepszą żona będzie blondynka czy Brunetka? W audio jest tak samo. Większość budżetowych kolumn (zresztą nie tylko budżetowych) posiada swój charakter brzmienia. To że mi bardziej podobają się kolumny o brzmieniu cieplejszym nie znaczy, że Tobie czy innym kolegom mają podobać się takie same. 1300 zł to też pieniądz i może zamiast szukania promocji warto było posłuchać forumowych kolegów. Kupiłeś kolumny a teraz chcesz potwierdzenia czy dokonałeś dobrego wyboru. Podłącz je, posłuchaj. Nikt za ciebie nie stwierdzi czy to jak grają odpowiada Ci czy nie. Pozdrawiam. 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem na odsłuchu w firmie Uniwex w Rybniki z frontami wilson movix i pan stwierdził ze nie miał do czynienia z tymi kolumnami.

Testowane na 

Onkyo 696

Yamah rx485

Pioneer vsx 933

Po uruchomieniu facet był w szoku bardzo dobry bass i dzwięk z tych kolumn a jak mu powiedziałem ze dałem za nie 1300zł za 5.0 jak najbardziej opłacalny zakup.Najlepiej grały na onkyo i pionieerze natomiast yamaha niebardzo.

Wybrałem pioneera 933 i jestem mega zadowolony.

Z góry dziękiuje za porady i propozycje czasami trzeba iść na żywioł i wybrać coś innego niż oklepane zestawy.

Naprawde polecam

Pioneer 933 1700zł

Kolumny wilson movix 5.0 1300zł

Kable 300zł

3300zł za całość 

Myśle że moja opinia firmy wilson będzie pomocna w wyborze pozd i dziękuje za pomoc.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam

To może i ja się podzielę swoimi doświadczeniami gdyby ktoś miał podobne dylematy jak każdy z nas przy pierwszym zakupie.  

Podobnie jak MarcianoGT kupiłem swoje głośniki w ciemno, ale Tagi606. Nie mam zielonego pojęcia jak wypadają w konfrontacji z innymi ponieważ jak dotąd są jedyne jakich używam.

Cena podobna 1300 + subwoofer 800 + denon  avr-x550bt 1500 do tego koszt okablowania jakieś końcówki podstawki do tylnych głośników w sumie 4000zł

Jak na pierwszy zestaw jaki posiadam jest bardzo dobrze. Dźwięk czysty bardzo wyraźny jak odpalam na netfilxie helikopter w ogniu czy dewizjon 303 zupełnie inne oglądanie.

Same wykonanie kolumn porządne, jak na chińczyka jestem mile zaskoczony. Bardzo solidne ładnie pomalowane (czarne z połyskiem).

Subwoofer jest do nich konieczny moim zdaniem, ale z tym amplitunerem mogę mieć dwa wiec u mnie luz. 

Pozdrawiam i prośba chwalcie się na tym wątku swoimi doświadczeniami ponieważ faktycznie jak ktoś zaczyna swoją przygodę ze sprzętem audio to człowiek jest kompletnie zielony i każda taka opinia jest bardzo pomocna i  w moim odczuciu bardziej wiarygodna niż te na stronach poszczególnych sklepów, które jak wiadomo chcą sprzedać wiec raczej nie leży w ich interesie zamieszczenie krytycznych wypowiedzi. 

 

   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...