Skocz do zawartości

Sherwood


Marki

Recommended Posts

Witam

Na wstępie pragnę się przywitać.

Przymierzam się do zakupu nowego sprzętu. Zaciekawił mnie zestaw firmy Sherwood CD 5505 i amplituner 5502 plus jakieś kolumny , myślałem o STX MX140. Chce zapytać czy ten zestaw zagra dużo lepiej niż to co posiadam aktualnie ,czyli Panasonic Sc-PMX152. Czy jest sens wymiany , zamarzył mi się pełnowymiarowy zestaw. Nie interesują mnie sprzęty używane , muzyka jakiej słucham rock , hardrock , metal , muzyka klasyczna.Pokoj w którym miałoby to grać kwadrat 25 m.

Pozdrawiam

Edytowano przez Marki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Tak dopytam czy warto się w to bawić czy dokupić lepsze kolumny do tego Panasonica. Jak na mini wydaje mi się być bardzo dobrze wyposażony , ma  między innymi zasilanie bateryjne i wbudowany kondycjoner sieciowy. Problemem jest nietypowa końcówka mocy , 3ohm , nie widziałem takich kolumn w handlu. Czy te StX MX 140 były by dobrym rozwiązaniem na podmianę oryginalnych ? Mają 8 ohm czy to byłoby dużym problemem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ten Sherwood to chyba nie jest dobry trop ktoś to w ogóle kupuję?

Może troszkę inaczej np: SMSL Q5 PRO na Aliexpres za 370 zł + MAGNAT QUANTUM 723 

https://www.olx.pl/oferta/magnat-quantum-723-para-kolumny-glosniki-audiofilskie-CID99-IDEvBHP.html 

CD np taki:

https://allegro.pl/oferta/philips-cd930-markowy-odtwarzacz-cd-cd-r-9540341261

Nie zapominajmy że pierwsze CD zrobił właśnie PHILIPS!! Zostaje jeszcze na standy pod kolumny!

Pozdrawiam 

PS.

Mam Q5 PRO i jestem bardzo zadowolony!

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...