Skocz do zawartości

Regulacja głośności a Pioneer a400x


klopdi

Recommended Posts

Witam, posiadam wzmacniacz Pioneer a400x który jest podłączony do TV poprzez wyjście optyczne. Strasznie irytuje mnie fakt że nie mam możliwości sterowania głośnością za pomocą pilota i tutaj mam pytanie czy są jakieś uprzedzenia które rozwiążą mój problem (przedwzmacniacz??) czy może szukać jakiegoś używanego wzmacniacza który posiada pilota? Mój budżet jest dość skromny - 500 zł 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, milk-monster napisał:

Czasem szybciej napiszę jak pomyślę 😉 

Może coś takiego jak TOPPING MX3 (oczywiście ma pilot) rozwiąże twój problem! Cena około 600 zł 

 

6cd15c01_cc58_4af6_bb96_5573c0dd09d9.jpg

Czy to zastępuje wzmacniacz czy podłącza sie między tv a wzmacniacz ? Jeżeli całkowicie zastępuje to czy odczuje spadek jakości dźwięku między tym co mam obecnie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pełnoprawny wzmacniacz niech cię nie zwiedzie jego wielkość gra naprawdę OK! Podpinasz do niego telewizor optykiem (bez konwertera) i tyle. Czy jest lepszy od twojego Pioneera tego nie wiem nie słyszałem go. A szkoda bo jego brat Pioneer a400 ma dobre opinię! 

Osobiście użytkuję konkurenta Mx3 czyli SMSL Q5 PRO i jestem bardzo z niego zadowolony!

Jakie kolumny posiadasz? 

Nie byłbym sobą więc SMSL Q5 PRO też wchodzi do propozycji 😉 

Na Aliexpres można go kupić bodajże za 370 zl

 

61lvEqlH2yL._AC_SX466_.jpg

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie pisać o Topping MX3, który funkcjonalnością i jakością brzmienia bije na głowę nawet znacznie droższe konstrukcje. W tej cenie jest to najlepszy wybór wśród nowych wzmacniaczy. W tym przypadku nie będzie najmniejszego problemu z regulacją głośności z poziomu pilota. Jedynie nie przestrasz się, że po optyku może być znacznie ciszej niż po bluetooth, coaxial czy USB. Tutaj winowajcą może być źródło czyli telewizor. Mój stary Sony grał bardzo głośno na 9, na obecnym LG aby uzyskać taki sam poziom głośności muszę ustawić na 22. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...