Skocz do zawartości

Doradźcie co i jak :)


petroff

Recommended Posts

Wiem że już nie słuchasz i nie czytasz tego co piszę ☹️ Ale się wypowiem co mi tam 😉

Tak się składa że mój kolega ma tego Pianocrafta zawsze byłem zadowolony jak u niego byłem i słuchaliśmy muzyki przy zupie chmielowej 🍺 

A może ta zupa sprawiała że tak dobrze było 🤔 

Tak na poważnie te Yamaszki zawsze miały dobre opinię!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, petroff napisał:

YAMAHA MCR-N670D + ELAC DEBUT B6.2 słuchałem... 

Może ja się nie znam, ale niech mi ktoś napisze: lepszy NOWY zestaw w cenie ok. 3.5k, który gra tak REWELACYJNIE i jest tak uniwersalny?  

Tylko tu dopłacasz także za CD, a na tym ci nie zależało. Słuchałeś wcześniej tego połączenia z rn602 i zagrało dla ciebie gorzej od PC?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kubad napisał:

Tylko tu dopłacasz także za CD, a na tym ci nie zależało. Słuchałeś wcześniej tego połączenia z rn602 i zagrało dla ciebie gorzej od PC?  

Słuchałem z 303. Z 602 nie miałem okazji, to była 402 jak się okazało. Pomyliłem się. 

Edytowano przez petroff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 3.10.2020 o 23:05, hubearth napisał:

Podłączę się do pytania. Czy ktoś wie co to jest za marka? Ktoś miał styczność np. z kolumnami Argon Audio Alto? Gdzie pozycjonować te kolumny? Jak grają?

 

Hej

Ja słuchałem Argon Audio Alto 5 + wzmak EMOTIVA. Wzmak był naprawdę dobry, ale nie umniejsza to tym kolumnom. Po odsłuch spojrzałem na wymiary pojedynczej kolumny i przypomniało mi się to powiedzenie, że mały, ale wariat. Kolumny w tym rozmiarze grają imponująco, a w połączeniu ze śmiesznie niską ceną, to po prostu petarda. Nie jest to jednak brzmienie, którego szukałem - zależało mi przede wszystkim brzmieniowo na środku, czystości i żeby nie traciły głębi grając cicho oraz żeby bas nie męczył jak volume podkręcisz. Niestety tych dwóch ostatnich cech nie zapewnią, ale i tak byłem w szoku.      

Edytowano przez petroff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, petroff napisał:

Argon Audio

Patrzyłem w internecie robią masę urządzeń Audio! Ciekaw jestem jak z jakością? 

petroff 

Pisałeś że Yamaha ci podeszła więc czemu nie wypożyczasz do domu na odsłuchy?

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

29 minut temu, RLC napisał:

Super 👍 

Jak duecik się uzupełnia?

Najważniejsza zaleta, głównie kolumn, to taka, że można grać o północy i nie przeszkadzać sąsiadom. Grają one bardzo dobrze na minimalnej głośności. To bardzo ciekawe uczucie. Mają też bardzo mocny środek, dźwięk rozchodzi się czysto, nie dudniąc, nawet jak się da w palnik (bass reflex z przodu do małych mieszkań to jednak ogromna zaleta). Zestaw gra cały czas teraz i w ogóle nie męczy. Słuchałem tych kolumn (ale w wersji 5.2) z lepszym wzmakiem (był poza budżetem) i efekt brzmieniowo był jeszcze lepszy (choć wzmak z 670-tki nie jest zły). Kupiłem też grube miedziaki i dobre banany. Reasumując, nie każdemu to brzmienie podejdzie i część na pewno będzie narzekać, że brak "tego" basu (ale środek jest tak bogaty, że w ogóle tego tak naprawdę nie brakuje). Zestaw głównie na długi odsłuch, ale na szwagrze wrażenia można nie zrobić).   

:)

Edytowano przez petroff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, S4Home napisał:

Jak odbierasz gorę tego zestawu. Bo ja ELACi odbieram jako raczej łagodniejsze. A kilka postów tu na forum prezentuje je właśnie na odwrót.

Jeśli chodzi o wysokie tony to zgadzam się, że są one łagodne w odbiorze, ale w tym znaczeniu, że środek gra zdecydowanie wyraźniej, niemniej jednak wysokie tony są przenoszone bardzo drobiazgowo, ale nie grają pierwszych skrzypiec. Może stąd ta rozbieżność? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...