Skocz do zawartości

Nagłośnienie do 2000


wojgdar.pajor

Recommended Posts

Witam, poszukuje nagłośnienia (5.1) do pokoju ok 20 m2.  Głównie wykorzystywany byłby do oglądania tv, jakiś spotify, yt. od czasu do czasu film. Nie zależy mi na jakimś wielkim basie czy mocy, bardziej zależy mi na jakości tego co mam słuchać

1. Kwota jaką dysponuje to 2000-2200 zł.

2. Myślałem o sprzęcie nowym ze względu na gwarancje, aczkolwiek używany też bardzo chętnie, problem w tym że jestem kompletnym laikiem i nie wiem czego szukać.  Nie chcę kompletować oddzielnie wzmacniacza + głośników. Chciałbym kupić gotowy zestaw który mógłbym podłączyć.

3. Aktualnie jedyny sprzęt jaki posiadam to przenośny głośnik BT. 

4. Nagłośnienie które kupie, chcę wykorzystać na dłuższy okres, ze względu na pracę, przez 6 miesięcy w roku nie ma mnie w domu. Póki co nie przewiduje rozbudowania tego zestawu.

5. Zestaw byłby umieszczony na ścianie gdzie mieści się Telewizor. Powierzchnia pokoju 20m2.

6. Od sprzętu oczekuje by miał możliwość podłączenia tv (hdmi), konsoli, usb, telefon przez bluetooth. Dodatkowym atutem będzie też możliwość odtwarzania płyt cd choć niekoniecznie (zawsze mogę zrobić to przez bluetooth). 

Aktualnie zastanawiam się nad Onkyo HT-S3800. Wiem że za tą kwotę nie można się spodziewać cudów, aczkolwiek zawsze jest to lepsze niż sluchanie muzyki z przenośnego głośnika.

Lokalizacja GDAŃSK. Może znacie jakieś sklepy/komisy w trójmieście godne polecenia które dysponują takim sprzętem. 

Pozdrawiam.

 

Bez tytułu.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

W tej cenie nie kupisz nowego kina. za sam amplituner kina domowego przeciętnej ale akceptowalnej klasy musisz dać około 1500 zł. Jeżeli chodzi nawet o mini systemy kolumnowe takie satelitki to takie zestawy to też od 1000 zł w górę. Z czego tutaj też polecałbym ci wybór raczej urządzeń deczko droższych. Jeżeli chcesz nowy sprzęt to przygotuj się na kwotę minimum 3000. Chyba że chcesz sprzęt używany to daj znać to czegoś poszukamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W zakładanym budżecie zmieściłbyś się w systemie stereo ale nie ma szans na kino domowe. Możesz rozwiązać problem na 2 sposowy. Pierwszy to zakup amplitunera kina + kupno 2 kolumn podstawkowych, a w przyszłości dokupienie reszty. Druga opcja to zakup zestawu stereo np. Topping MX3 + Pylon Audio Pearl 25. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...