Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Audio Pro jaki?


MasiudaDios

Recommended Posts

Witam poszukuje wzmacniacza stereo do moich Audio pro avanto fs20. Liczę na ciepła barwę dźwięku. Co do budżetu to mam na ten cel około 1500zl fajnie by było żeby sprzęt był nowy a jeżeli nie nowy to jakiś roczny albo półroczny (coś w tym stylu) fajnie żeby posiadał bluetooth. Z tego co się rozejzalem po różnych aukcjach narazie wpadły mi w oko :

Denon PMA-600ne

Pionner A-40AE

Yamaha A-S301

Marantz PM 6005

Bardzo proszę o pomoc w wyborze i jakichś wskazówki 

Edytowano przez MasiudaDios
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli szukasz muzykalności to koniecznie rozważ NAD C316bee. Jest to ciepłe brzmienie z bliższym środkiem i obszernym basem. Alternatywą może być wymieniony przez Ciebie Pioneer A40ae, który będzie łączył cechy muzykalności i dynamiki. Dodatkowo względem NADa posiada wejścia cyfrowe, dzięki którym podłączysz chociażby telewizor. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zdecyduje się chyba ostatecznie na Pioneera. I teraz pytanie czy ten wzmacniacz da radę z większymi kolumnami niż moje audio pro avanto fs20? Moimi docelowymi kolumnami będą najprawdopodobniej Klipsch R 820F

 

Lecz zmianę planuje gdzieś za jakieś 2 lata (muszę czekać aż mój synek przestanie się interesować takimi rzeczami) :)

Edytowano przez MasiudaDios
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój (kaszojad 😉) ma 4 lata i też się interesuje!! Szczególnie kolumnami!!! To nie jest powód żeby nie zmieniać, ulepszać, poprawiać!

Mam kolumny podstawkowe przyklejone BLU-TAC do stojaków, są stabilne ale nie znaczy że polegam tylko na kleju!! Pilnuje młodego narazie jest OK!! Oby tak dalej 😉

Nie masz wyjścia tylko uwaga i przewidywanie ruchów dziecka cię ratuje!! 

Zmieniaj i ciesz się muzyką przy okazji nakierujesz syna na odpowiedni gatunek muzyczny!!

Zauważyłem że mój synek przy zespole METALLICA już kiwa główką, i o to mi chodziło 👍 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Z pośród Twoich faworytów, dołącz bardzo poczciwego NAD-a C316 v2 https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/nad-c316-bee-v2.html

równy, selektywny i z ładną barwą dźwięk. Przypomina swojego poprzednika C316. Warto go przetestować. Zapraszamy Cię na porównania w naszych salonach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...