Skocz do zawartości

Opera Grand Mezza 2012 - Kraftest


Kraft

Recommended Posts

Ok. Wszystko jasne. W takim razie kurier nie dopełnił obowiązków, bo zgodnie z regulaminem dla paczek powyżej 31,5 kg "Odbiór i doręczenie obejmują umieszczenie i zdjęcie przesyłki ze skrzyni ładunkowej.", no a nie zdjął, tylko zepchnął na mnie. Definitywny koniec OT.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kraft napisał:

Jak udało mi się w końcu dość do słowa, zapytałem grzecznie: "pomoże mi pan?", a on na to, że "teraz to już za późno". 

Trzeba było rzucić tekstem.... a to tą stowke napiwku dla Pana jednak zostawie dla siebie :P widzac rodzaj sprzetu raczej nie pomyslalby ze to blef.

w uk listonosz dostaje napiwek za dostarczenie "listu do reki"!

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Felix1 napisał:

Z tym, czy tak nie odpowiadają i jak się zachowują można by dyskutować :)

W "normalnych" warunkach duża część zachowuję się poniżej krytyki. Nie widzę powodu, żeby miało się to zmienić na lepsze z powodu COVID ;)

Z tym to akurat trzeba się zgodzić. Strochę samo społeczeństwo wywindowało ich na piedestał i uderzyła im głowa sodowa do głowy. Inżynier tak samo studiował jak lekarz a nikt go tak nie podziwia jak lekarza. Może być najgorszy na świecie, ale to LEKARZA. Inżynier może być najlepszy specjalista ale to tylko inżynier. 

"Niestety wiele osób zachowuje się, jakby pracowali za karę i odbijają sobie to na Bogu ducha winnych klientach." - święte słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schlebia mi, ze obserwujesz moje wypociny na innych wątkach ale tam wlaśnie odradzam " kabuki" i mowię, ze nie dalbym 8kzł za vintage.

Zobacz moją ostatnią propozycję. Warto też zwrócić uwagę na temat na jaki rozmawiamy. W obecnej ofercie firm, kolumny " do lamp" są bardzo drogie. Zresztą swoje zdanie na temat vintage przekazałem autorowi watku telefonicznie. Reasumując, trafiłeś kula w płot.

A ze mam wiele kolumn z vintage... no cóż staram się wszystkiego próbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Fafniak napisał:

a miałes te KEFy 104.5 (czy jakoś tak - dośc brzydkie)

Tak, mialem kilka Kefów. Kiedyś nie przywiazywano takiej wagi do wygladu, bo audiofile kierowali się głównie wrazeniami sluchowymi, a nie marketingowymi czy opinią żon ( faceci wtedy nosili spodnie ;). Kolumny wygladaly tez tak, bo stosowano inne techniki. Poza tym gusta się zmieniały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...