Skocz do zawartości

Kolumny do Acoustic Advance xi60


West82

Recommended Posts

Dzień dobry,

Przeszukiwałem to forum wiele razy aż postanowiłem się zalogować i dołączyć do audio forumowiczów.  

Szukam odpowiedzi na pytanie... posiadam wzmacniacz Acoustic Advance xi60 wraz z kolumnami monitor Audio MR4, chcę ja sprzedać i zakupić kolumny do kwoty 2000 zł ( używane). Muzyka jaką słucham to raczej rock, pop itp. Pomieszczenie to 30 m2. Możecie coś polecić ?

Dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no serio :/ wymiana siekierki na kije. Ok Aurora jest lepsza ale mają budżet 2k idż w kolumny używane. A propozycja Pylona była po prostu nie na miejscu. Byle dac nowego, swojego. Psujecie wizje branży takie jest moje zdanie. Wychodzimy później wszyscy na wciskaczy.

Kolumny używane. Pod AA kolumny jasne. Może używane a nie stare Bronze 6? Albo starsze Dali Ikon 6 w pierwszej edycji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny świetne! VIFA to mówi samo za siebie!! Komory balastowe zasypane chyba śrutem? 

Tylko pytanie czy będą pasować do twojego xi60?

Najlepiej wzmacniacz pod pachę i jechać sprawdzić!

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, West82 napisał:

Zainteresowały mnie MA Bronze 6 , MA SR6 oraz DI 6... tak się złożyło, że wszystko z 6 na końcu :)

Ikonów już nie sprawdzisz ale możesz odsłuchać Opticony. Brzmia podobnie. Choc są plusy dla Ikon.

Chodzi ci o RS?

https://allegro.pl/oferta/monitor-audio-rs6-wyjatkowe-kolumny-glosnikowe-9708157391

Fajne kolumny. Troche za miekki bas. Przez to daje dociążenie głębie i jest ciepły ale czasami przy głośnym graniu na długa metę meczy. Ale na prawde udane modele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
32 minuty temu, Karol64208 napisał:

są do kina domowego, a ty szukasz kolumn do stereo

Heco Aurora 300, Kef q350 też są kolumnami do KD wiele osób kupuje je do STEREO! 

@West82 poszukaj ogłoszeń kolumn w swojej okolicy, weź wzmacniacz i pojedź na odsłuch. Miałeś MR4 czyli już masz rozeznanie co ci nie pasuję w dźwięku.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2020 o 07:12, S4Home napisał:

Nie no serio :/ wymiana siekierki na kije. Ok Aurora jest lepsza ale mają budżet 2k idż w kolumny używane. A propozycja Pylona była po prostu nie na miejscu. Byle dac nowego, swojego. Psujecie wizje branży takie jest moje zdanie. Wychodzimy później wszyscy na wciskaczy.

 

Nie wiem czy chodziło też o mnie, ale nie ma dnia na Forum aby kolumny Heco nie były polecane przez branżę czy się mylę chyba nie?

Tu nie chodzi o to czy ktoś wciska czy nie, ale są chyba jakieś alternatywy które można zaproponować chociaż budżet jest niewielki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...