Skocz do zawartości

Nagłośnienie dla wielu urządzeń


hubearth

Recommended Posts

Liczę, czytam, szukam, sprawdzam... 

Chciałbym mieć opcję rezerwową do zestawu wybranego z Waszą pomocą (Yamaha RX-V685 + Heco Aurora 300 + Heco Ambient 11F + Heco Aurora Center 30 + Heco Aurora Sub 30A). Ten zestaw wychodzi cenowo ok. 7500 PLN. 

Opcja rezerwowa - czyli taka, w której miałbym mniejszy budżet. Teraz pytanie co możecie polecić wyraźnie tańszego. Co myślicie o takim zestawie:

Yamaha RX-V485 + Jamo S803 HSC + Jamo Sub J10/J12? 

Ewentualnie co można zestawić za ok. 4000 PLN? Zestaw ampli + monitory + central + sub + satelity (bez kolumn podłogowych, jeśli jest jakaś opcja to satelity jak najcieńsze)? Jakieś Magnaty? Inny amplituner? 

Pomożecie wybrać tańszą opcję? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wraca kwestia kolumn tylnych. Chodzi o to, żeby były możliwie płaskie. Czy Heco Ambient 11F będą pasować do zestawu Heco Aurora jako tylne? To jednak inna linia Ambient/Aurora... (Heco 200f już nie produkują?) 

Z innych plaskich znalazłem (co pominąłem?):

CANTON GLE 416.2 / Dali Oberon OnWall / Klipsch RP-140D / Argon Audio Alto 4Wall

Czy coś z tego będzie konkurencją dla Heco? Wiem, że Dali, ale zestaw Dali drożej wychodzi, więc raczej odpada. Jak pozostałe opcje? Canton? Klipsch? 

Edytowano przez hubearth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...