Skocz do zawartości

CD do Naim Unity Atom


obrok

Recommended Posts

Jak w temacie - jaki napęd CD polecalibyście do Naim Unity Atom i jakim kablem to podłączyć, do rockowego grania.

Zapewne będzie używany kilka razy w roku - raczej chcę mieć argument do żony, że nie mogę jeszcze wyrzucić tych kilkuset płyt, skoro przecież mam do nich odtwarzacz...  :) No ale jak już kupować, to coś co ewentualnie fajnie zagra.

Obecny zestaw to Naim Atom + Buchardt S300 mkII (jeszcze raz dzięki Q21 za polecenie tych kolumn - jestem w nich niezmiennie zakochany. To znaczy w brzmieniu, wizualnie też niezmiennie mnie nie powalają).

Z góry dzięki za sugestie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Cieszę się, że Buchardt S300 przypadły do gustu i zostały zaproponowane nie bez powodu, ponieważ świetnie zgrywają się z Naim Uniti Atom :)
Jeśli chciałbyś wykorzystać DACa z Naima to polecam zwrócić uwagę na Primare dd15, który charakteryzuje się dużą dynamiką oraz bardzo dobrą szczegółowością. Dodatkowo będzie pasować wymiarami do Naima Atoma. Alternatywą może być Audiolab 6000CDT, który również jest wyłącznie transportem ale w tym przypadku stracisz nieco na separacji instrumentów i szczegółach. Niemniej jednak w tym przedziale cenowym (~2000zł) jest to jeden z najlepszych transportów. 
Świetnym odtwarzaczem CD jest Musical Fidelity m3scd, który charakteryzuje się niespotykaną muzykalnością i świetną holografią. Alternatywą z odtwarzaczy CD może być dynamiczniejszy atoll CD80 Signature.

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny oraz wypożyczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...