Skocz do zawartości

Używane Heco aurora 1000


wiaderny

Recommended Posts

Witam. Mam okazję kupić używane Heco aurora 1000. Sprzedawca informuje że dokonał modyfikacji :
"W kolumnach wymieniłem górne terminale na miedziane, więc nie potrzebne są zworki co poprawiło czystość brzmienia zwłaszcza górnego pasma." Pytanie do znawców, czy kolumny mogą lub powinny grać lepiej? Czy warto brać kolumny po takich przeróbkach? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc nie miałbym obiekcji. I przepraszam ale nie do końca wierzę że różnica w terminalach spowodowała znaczącą zmianę brzmienia w tych kolumnach 😉 Masz fotkę jak to jest zrobione i czy w komplecie daje stare terminale?

Znalazłem to ogłoszenie na OLX, jest to prywatna aukcja i gość sprzedaje tez jakieś fajne kabelki. Według mnie źródło dość wiarygodne, żaden kowal... To wielkie kolumny są! Testowałem je u siebie na prawie 80 m2. Jakie masz pomieszczenie?

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Inferno napisał:

Ja szczerze mówiąc nie miałbym obiekcji. I przepraszam ale nie do końca wierzę że różnica w terminalach spowodowała znaczącą zmianę brzmienia w tych kolumnach 😉 Masz fotkę jak to jest zrobione i czy w komplecie daje stare terminale?

Znalazłem to ogłoszenie na OLX, jest to prywatna aukcja i gość sprzedaje tez jakieś fajne kabelki. Według mnie źródło dość wiarygodne, żaden kowal... To wielkie kolumny są! Testowałem je u siebie na prawie 80 m2. Jakie masz pomieszczenie?

Salon 60m2, będą grały z Cambridge axr100. 

Edytowano przez wiaderny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...