Skocz do zawartości

wymiana Onkyo 8150 na CXA60 pod RP600M


rusala

Recommended Posts

Hej,

 

Aktualnie posiadam zestaw: Onkyo 8150 + Klipsch RP-600M, ze wzgledu na brak obslugi Tidala zrobilem maly risercz i wychodzi ze jest dostepnych kilka rozwiazan tej kwestii. Opcja na szybko czyli chromecast audio lub oddzielny zestaw wzmacniacz + stream player. 

Szukajac ewentualnego zestawu pod opcje numer 2, wpadl mi w oko uzywany wzmacniacz Cambridge Audio CXA60 (sprzet zakupiony w 2019). Jako ze nie mam szans na odsluch, prosilbym o porade czy taki zestaw ma jakikolwiek sens, czy bedzie na tyle duzy skok jakosciowy warty inwestycji w nowy sprzet? Czy lepiej zostac przy 8150. Docelowo do CXA60 planowalbym dokupic do niego Yamahe S303 albo rasp-pi np. allo digione. 

 

Pokoj do 25m2, muzyka glownie jazz, triphop, . 

 

pozdrawiam,

rusala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajny wzmacniacz w dobrej cenie, po prostu moim zdaniem średnio pasuje do tych kolumn. To bardzo wydajne kolumny, które zagrają nawet z nie za mocną lampą. Idealne dopasowanie to coś po cieplejszej stronie z mocną średnicą. Mi m zdaniem pasowałby no magnat mr780 lub coś  z advance acoustic. Jeżeli używane to Atoll ma bardzo fajną ofertę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o cenę. Ale chodzi o to abyś poszedł w półke wyżej w brzmieniu.

Moim daniem CXA nie do Klipscha.

Tutaj polecam Magnata MR 780 + Malina z Allo DigiOne albo Chromecastem audio jak chcesz taniej.

Ewentualnie Musical Fidelity M2si czy Atoll IN 100.

To 3 wzmacniacze ktore przeniosą cie na wyższy pułap doznań przy tych Klipschach.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...