Skocz do zawartości

"Odtwarzacz"


Trurl

Recommended Posts

Taka przejściówka nazywa się streamer sieciowy lub odtwarzacz plików muzycznych :) . Niektóre odtwarzacze bluray maja możliwość odtwarzania plików z portu USB lub jeśli dysk jest uscieciowiony i utworzy się z nigo serwer DLNA , mozna wtedy odtwarzać takie pliki przy użyciu takiego streamera jakim może być np. ten bluray lub np. Chromecast Audio. Obsługa może się odbywać z poziomu smartphona lub tabletu z Androidem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2020 o 11:57, Trurl napisał:

Obdzwoniłem za nim całkiem sporo sklepów. W niektórych twierdzono, że +/- tydzień temu ruszyły fabryki Onkyo. Nie probowalem tego weryfikować. 

Onkyo tx-8390 s kolorze czarnym. Kupiony dwa miesiące temu. Nóweczka, komplet jak ze sklepu. Jeżeli jesteś zainteresowany to się dogadamy.

Edytowano przez karbeti
i
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MobyDick napisał:

Taka przejściówka nazywa się streamer sieciowy lub odtwarzacz plików muzycznych :) . 

Tak myślałem, że się nie da :) ale wolałem dopytać 

Dzięki 

2 godziny temu, karbeti napisał:

Onkyo tx-8390 s kolorze czarnym. Kupiony dwa miesiące temu. 

Dzięki, zdecydowalem się jednak na Yamahę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk twardy to tylko nośnik danych. To trochę tak jakbyś zapytał o przejściówkę która umożliwia podłączać płyty CD do wejść we wzmacniaczu. I taka przejściówką są właśnie odtwarzacze płyt CD. Spotkałem się kiedyś z dyskami twardymi które miały zintegrowany odtwarzacz plików. To tylko połączenie dwóch takich urządzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiego urządzenia o którym piszesz.

Tak bardzo przeszkadza Ci wpięcie od przodu?

Albo dłuższy kabel do dysku schowanego z tyłu albo to

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/dyski-i-pamieci/pamieci-flash-pendrive/pamiec-flash-32gb-sandisk-cruzer-fit-usb-2-0-183554?gclid=Cj0KCQjw5eX7BRDQARIsAMhYLP_ZxQYopTy9zg-YUwYiSY3MBYcqK4IdSRJDpka2U79rbXV43WSpKTQaAhD9EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Aspekt wizualny bezpieczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...