Skocz do zawartości

tna century 7.1 - czy warto


mkk

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Jest to mój pierwszy post na tym forum. Zwracam sie do Was z pytaniem :
Na chwile obecną mam monitorki Magnaty Mig Ribbon 3 podpięte pod Kenwooda A-93 oraz CD Technicsa . Mam okazję kupić kolumny podłogowe TNA century 7.1 , takie jak w linku : http://www.tna-systems.de/systeme_century.htm . Przody tylko. Używki , z tym że bardzo ładne , w dobrej cenie .
I teraz tak : czy ktokolwiek wie jak te kolumienki grają i co to za firma ? Szukałem po necie , niewiele , a na polskich stronach to już praktycznie zero informacji. Do tego u mnie z niemieckim nietęgo , mocno nietęgo icon_smile.gif . Gdybym się jednak zdecydował, mam następny dylemat : czy wzmacniacz da rade ? Te podłogówki już wyglądają trochę poważniej ....
Gdyby nie dały rady , to mam do wyboru :
Onkyo 8420
Kenwooda KA-87
Denona 680R
Co z tej trójki najbardziej by podpasowało ? Pisze że z tej trójki, bo wtedy brałbym z tego samego źródła co kolumny , w rozsądnej cenie . Proszę więc nie podawajcie innych propozycji icon_biggrin.gif I czy zestaw TNA + np Onkyo grałby zdecydowanie lepiej niż obecny ?
Pokój 20 m , słucham raczej cięższej muzyki ( meal , rock ) , oczywiscie podpiąłbym jeszcze DVD do filmów , ale to nie jest priorytetem . Głownie muzyka .
Z góry dzięki za opinie .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...