Skocz do zawartości

Amplituner do rp8000f


Zi Ku

Recommended Posts

Pioneer raczej bardziej do kina niż stereo, zaproponowałbym może Anthema MRX-520, który zagra dużo lepiej, chociaż jeśli zależy Ci na dobrym stereo to lepszym rozwiązaniem będzie to co zasugerował kolega powyżej. Wzmacniacz stereo zawsze poradzi sobie lepiej w muzyce niż amplituner kina domowego.  Z budżetowych wzmacniaczy posiadających wejście pre in mogę polecić Audiolaba 6000a, Atolla IN50 lub Cyrus One.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie na kinie tez mi zależy, mysle ze sprzedam to onkyo wezme tego lx504 on ma preout wiec moge podłączyć do niego jakis wzmacniacz stereo dodatkowo. Mysle ze to bedzie najsensowniejsza opcja. Obstawiam ze w kwestii kina 504 bedzie sporo lepsza od 686 przy 2z8000f, rp504 i 2xrp500. Sam fakt ze 686 nie ma preouta sklania mnie do jego wymiany, a chyba tak jak mówicie do muzyki najsensowniejsza bedzie opcja dokupienia wzmaka.

 

Reasumując - zostawiając lx504 jaki wzmacniacz stereo byście polecili do tych 8000f?

 

Bo rozumiem ze w kwestii stereo to czy wezme lx504 czy onkyo840 (ponoc to jest to samo) to niewiele da.

 

 

A maranrz pm7000n?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tal LX 504 jest zbliżony do RZ 840. Z tym że Onkyo gra lepiej w stereo.

10 godzin temu, Zi Ku napisał:

Bo rozumiem ze w kwestii stereo to czy wezme lx504 czy onkyo840 (ponoc to jest to samo) to niewiele da.

Ten sam producent.

Moim zdaniem ejst to raczej kwestia softu po prostu niz samych podzespołów. Albo MCAAC vs Accu EQ

Puytanie czy nie warto polować na Marantza SR 6014 / 6015?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...