Skocz do zawartości

Kenwood VR-255


przemekbial

Recommended Posts

13 godzin temu, S4Home napisał:

Musisz koniecznie zienić system połączenia.

Bo teraz nie wiemy czy to przez uszkodzenie wzmacniacza czy przez wątpliwy kabel.

Czy TV ma wyjscie optyczne?

Jeśli tak to kup tani konwerter Fioo dobry ale nie drogi kabel optyczny i analogowy i wtedy sprawdzaj.

 

Możliwa awaria nowego telewizora? Na wyciszonym do zera telewizorze (nie mute!) słyszę zarówno na głośnikach zewnętrznych jak i na słuchawkach przewodowych szumy, trzaski...oczywiście podłączone przez gniazdko słuchawkowe. Zrobiłem dzisiaj zgłoszenia w LG. W piątek ma przyjechać serwisant z autoryzowanego serwisu, bo poprosiłem żeby przyjechał i sprawdził i ewentualnie na piśmie potwierdził wadę o której mowa. Chciał już zamawiać część i wymienić, więc poprosiłem jedynie o przyjazd celem zaprezentowania i ewentualnie potwierdzenie usterki (może sprawa będzie lepiej potraktowana w euro agd - w sensie  z opinią fachowca). Nie wiem tylko czy moje zgłoszenie nie zostało potraktowane jako naprawa gwarancyjna, bo jednak ostatecznie chciałbym reklamować z tytułu rękojmi u sprzedawcy Euro Agd Rtv. Orientuje się ktoś jak to jest z reklamacją telewizorów od LG?

Edytowano przez przemekbial
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, przemekbial napisał:

Nie wiem tylko czy moje zgłoszenie nie zostało potraktowane jako naprawa gwarancyjna, bo jednak ostatecznie chciałbym reklamować z tytułu rękojmi u sprzedawcy Euro Agd Rtv. Orientuje się ktoś jak to jest z reklamacją telewizorów od LG?

Ze wszystkimi produktami jest tak samo.

Jeśli serwisant LG dokona naprawy to nie możesz już oddać z tytułu rękojmi. Jesli nie zrobi nic to oddaj z tytułu rekojmi ze był uszkodzony od poczatku.

Dla pewności na piątek kup kabel optyczny i tego Fioo. To i tak ci się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...