Skocz do zawartości

Now subwoofer


SamyBoy13

Recommended Posts

Ostatnio chcialem wymienic glosniki ale zeby poprawic obecne musialbym wydac z 4-5 tysiecy funtow. Pomysl jest taki zeby kupic subwoofer zeby poprawic niskie tony ktore sa dla mnie wada ktore Dali Opticon 6 posiada. Dla mnie glosniki graja prawie idealnie a niskie tony sa gdzie moglyby grac duzo lepiej.

 

Przegladajac subwoofery znalazlem Yamaha Sw901 w czarnym glosie(nowa I 2 letnia gwarancja) za £550 I  teraz sie zastanawiam sie jakby on sie spisal. Mialem okazje sluchac Subwoferow Rel (t9i, ht1205) ktore graly duzo lepiej niz pb1000 i sb2000. O subie Yamah-y sw901 nie ma duzo w internecine albo nie moge znalesc. Podoba mi sie wykonanie i jego atrakcyjna cenna ale jednak to ma grac a nie wygladac. Bede wdzieczny za pomoc.

 

Obecnie mam

YAMAHA AS3000 wzmacniacz 

YAMAHA CDS3000 cd/dac

CHORD XLR

DALI OPTICON 6 

PROJECT RPM3

Edytowano przez SamyBoy13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Q21 napisał:

Niestety tak jak kolega wyżej napisał, na ten moment ciężko o coś lepszego niż REL.

Za około miesiąc powinny dotrzeć do nas JL audio, dopiero tutaj będzie można poszukać jakiejś sensownej konkurencji.

Nikt nie mial do czynienia z sw901 od Yamah-y? Wedlug mnie rel bardzo dobrze w stereo do filmow ujdzie ale troszke braknie mocy ktore svs mialy. 

 

Moj pokoj to strych z 2 skosami 6.5m na 5.5m okolo 4m na 4m moge chodzic bez schylania sie (mam 1.74 wzrostu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Model SW901 niestety nie dotarł na nasz rynek, więc ciężko jest nam również powiedzieć coś więcej na jego temat. Jednakże wnioskujemy, że jeśli jest to najwyższa seria Yamahy, z a'la "SOAVO" bo linia "900" to jej bezpośredni następca, -to będzie to poważna propozycja. 

Stało się powszechne, że "tylko" dwie marki na rynku potrafią robić dobre subwoofery. Nie koniecznie, bo są inni producenci, którzy wypuszczają ciekawe, pojedyncze produkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...