Skocz do zawartości

Cambridge audio cxa61 + Revel concerta 2 m16


kein001

Recommended Posts

Dzień dobry, 

Planuje zakupić powyższy zestaw, pomieszczenie 20m2. Kształt głośników mi się podoba i przede wszystkim wymiary.Monitor audio silver 100 juz są za duże ( tak żona mi dziurę w brzuchu wierci aby były jak najmniejsze). Za wzmacniaczem przemawiają funkcje sieciowe, podłącze go bezpośrednio pod pc, lub tablet z siecią, plus ma Bluetooth. 

Miałem okazje posłuchać tego zestawu i jak dlamie jest ok, z zastrzeżeniem iż był to wyższy wzmacniacz cxa81 plus pomieszczenie odsłuchowe. Sądzicie ze nie będzie się to gryść. Nie znalazłem na forum lub w necie takiego połączenia. 

Pozdrawiam 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podobał Ci się charakter grania takiego zestawu, pozostań przy Cambridge Audio CXA61, ewentualnie zastosuj mocniejszy i lepszy CXA81, ewentualnie świetny Audiolab 6000A oraz kolumny Buchardt Audio S300 MK ewentualnie Pylon Audio Diamond Monitor lub najnowsze kolumny Kef LS50 Meta
A może warto pomyśleć o dobrych monitorach aktywnych - masz do wyboru System Audio Legend 5 Silverback (w tym roku wyróżnione nagrodą EISA za najlepsze kolumny aktywne bieżącego roku), Buchardt Audio A500, może najnowsze Kef LS50 Wireless II.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza. Mamy wszystkie powyższe kolumny w naszym salonie, możesz je w komfortowych warunkach odsłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...