Skocz do zawartości

Wzmacniacz do MR6


Andrew Piotrowski

Recommended Posts

Witam.

Wczoraj, zupełnie przez przypadek, sprzedałem swojego wysłużonego Denona DRA500AE. 

Chciałbym dokupić jakiś wzmacniacz, który nie przestraszy się napędzenia moich Monitorów MR6. Z kolumn jestem zadowolony, wcześniej miałem Jamo s426, więc sami widzicie, że nie mam wygórowanych wymagań. Mam jeszcze w domu kilka głosników Heos'a, a dokładniej 4x Heos1, 1x Heos 7, Heos soundbar +subwoofer. Całość podpięta do Heos Link. Tak więc po zakupie wzmacniacz także zamierzam podłaczyć do Heos Link, żeby wszystko grało razem kiedy trzeba. Amplituner poszedł do nowego właściciela wraz z DCD 500AE. Odtwarzacza CD nie będę na razie kupował, swoje płyty mam przekonwertowane do FLACa i tak też ich ostatnio słuchałem. Zródło to głównie Spotify, no i FLAC z dysku, czasem radio internetowe.

Raczej nie skłamię, jeśli powiem, że slucam właściwie wszystkiego, no może prócz Zenka i jego kolegów.

Skłaniam się miedzy Nad 356bee, a CA Azur 651A. Mój budżet to max 2k PLN.

Który z tych dwu, a może coś innego byście polecili?

Dziękuję z góry za wszelkie rady.

salon.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto spojrzeć na minimalnie droższy amplituner Denon DRA-800H. Jeśli masz urządzenia Heos, wszystko dobrze będzie współpracowało. Jeśli jednak klasyczny wzmacniacz, spójrz na NAD C356 BEE, ewentualnie bardzo ciekawy, najnowszyMarantz PM6007.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Często na forach przewija się model Nada C356 i nie bez przyczyny, bo w swojej klasie, to prawdziwy wzmacniacz o charakterze "starych Nadów" -na pewno można uznać ten wzmacniacz jako jeden z faworytów. Nie będziesz miał żadnego wyostrzenia i "buły" na basie. 

Zapraszamy Cię na prezentację, żebyś mógł ocenić możliwości tego wzmacniacza lub możesz od nas wypożyczyć urządzenie do testów w domu.

Tophifi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...