Skocz do zawartości

xiomi tv box mi4k, netflix, onkyo


ToToTomek

Recommended Posts

3 minuty temu, Iron napisał:

Atmos jest, z neflixa (oparty na DD+). To znaczy nie bezpośrednio z aplikacji a poprzez wtyczkę Kodi. A co do DTS to na Netflixie nie ma ścieżek dźwiękowych w tym formacie(a przynajmniej ja się nie spotkałem z takimi). Jednak po ostatniej aktualizacji ten playerek wypuszcza tylko podstawowy DTS i DD/DD+ (np. z pliki z dysku ). Wcześniej bez problemu można było podać na HDMI sygnał DTS MA lub Hi Res, albo Dolby TrueHD. I właśnie ta funkcjonalność została bezlitośnie wycięta po aktualizacji. W przypadku ścieżki dzwiękowej DTS HD sygnał jest degradowany do "core" ( https://audio.com.pl/vademecum/slownik/19749-dts-hd ),  a przypadku Dolby TrueHD jest konwertowany do PCM, niestety.

 

ok rozumiem, czyli jednak......

zatem pytanie jak uzyskać atmosa w netfliksie poprzez wtyczke KODI. będę wdzięczny za rzeczowego linka do  intrukcji jak to zrobic - jesli takowa jest. W ten sposob uniknałbym na jakis czas przepinania się pod X Boxa córki;)

Czy obecnie na rynku jest urządzenie które nie straciło tej cechy o której piszesz? Nvidia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ToToTomek napisał:

ok rozumiem, czyli jednak......

zatem pytanie jak uzyskać atmosa w netfliksie poprzez wtyczke KODI. będę wdzięczny za rzeczowego linka do  intrukcji jak to zrobic - jesli takowa jest. W ten sposob uniknałbym na jakis czas przepinania się pod X Boxa córki;)

 

Proszę

https://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-netflix-do-kodi-18-poradnik/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 1.10.2020 o 10:49, Iron napisał:

Kodi wyrzuca błąd że hasło jest nie prawidłowe mimo ze wpisuje je napewno w prawidłowy sposób. Gdzies ten wątek się pojawił, nie działa to na nowej wersji tak jak w instrukcji......pozostaje szukać dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ToToTomek napisał:

Kodi wyrzuca błąd że hasło jest nie prawidłowe mimo ze wpisuje je napewno w prawidłowy sposób. Gdzies ten wątek się pojawił, nie działa to na nowej wersji tak jak w instrukcji......pozostaje szukać dalej

Ja instalowałem na poprzedniej wersji KODI i działało. Być może musi się wtyczka zaktualizowac.

Chyba faktycznie pozostaje szukać lub czekać na aktualizację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. szukam rozwiazania takiego oto problemu. xiaomi mi box 4s po wszytskich aktualizacjach ,aplikacja netflix. Problem polega na tym ze moge odtworzyc kazdy film serial  produkcji Netfliksa sygnowany litera N natomiast  filmy seriale nie sygnowane wywala mi blad  *mamy obecnie problem ......." .natomiast na innych urzadzeniach typu tablet czy aplikacja w win10 czy tv z androidem 9pie  problem nie wystepuej. ktos juz sie z tym spotkal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...