Skocz do zawartości

Marantz NR1200 vs Marantz Pm7000N


Nicola Princigalli

Recommended Posts

Cześć chłopaki, jestem Włochem i tłumaczę z tłumaczem Google.
 Mam Marantza Nr 1200 z koncepcją akustyczną q 20.

 Jeśli zmienię go na Marantz pm7000N, czy będę mógł uzyskać więcej basów przy niższej głośności?  W nocy słucham cichej muzyki.

 więc generalnie na poziomie jakości dźwięku Marantz 7000n wygrywa z Nr1200?
 Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz PM7000N to znacznie lepszy wzmacniacz pod względem jakości i dynamiki, tak więc na pewno warto na niego wymienić. Będzie oczywiście trochę więcej basu, ale różnica nie będzie duża. Jeśli szukasz dźwięku bardziej dynamicznego z wyraźniej zaakcentowanym basem, lepszą opcją wydaje się zastosowanie dobrego subwoofera. Będzie to wyraźnie wyczuwalne przy niższych poziomach głośności. Nie wiem, jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, ale spójrz na subwoofery marki SVSREL.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, porównania. Jeśli potrzebujesz pomoc, doradztwo, zapraszam do kontaktu, kilku naszych doradców mówi płynnie w języku angielskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I’m from Turin.

 

13 godzin temu, Q21 napisał:

Il Marantz PM7000N è un amplificatore molto migliore in termini di qualità e dinamica, quindi vale sicuramente la pena sostituirlo. Ovviamente ci saranno più bassi, ma la differenza non sarà grande. Se stai cercando un suono più dinamico con bassi più enfatizzati, un buon subwoofer potrebbe essere un'opzione migliore. Questo sarà chiaramente evidente a livelli di volume inferiori. Non so quanto sia grande la tua stanza di ascolto, ma guarda i subwoofer SVSREL .

Ti invito ad ascoltare sessioni e confronti. Se hai bisogno di aiuto o consiglio, non esitare a contattarci, alcuni dei nostri consulenti parlano correntemente l'inglese.

mój pokój ma 30 m * w tym momencie lepiej 7000N lub denon ceol n10, który ma głośność?  Zdecydowanie powiedziałem idiotyzm, ale chciałbym wiedzieć, czy tylko marantz mógłby mnie zadowolić basem, który ma na przykład głośność denona.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wklei link to trzeba uważać. A ja kto prawda to PM 7000N jest bezkonkurencyjnie lepszym modelem od NR 1200. I tyle :)

22 godziny temu, Nicola Princigalli napisał:

mój pokój ma 30 m * w tym momencie lepiej 7000N lub denon ceol n10, który ma głośność?

Denon nie ma głośności i nie da rady w takim pomieszczeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2020 o 09:05, Nicola Princigalli napisał:

I’m from Turin.

 

mój pokój ma 30 m * w tym momencie lepiej 7000N lub denon ceol n10, który ma głośność?  Zdecydowanie powiedziałem idiotyzm, ale chciałbym wiedzieć, czy tylko marantz mógłby mnie zadowolić basem, który ma na przykład głośność denona.
 

Zdecydowanie Marantz :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...