Skocz do zawartości

JAKIE ALTUSY WYBRAĆ ??


Robert Lewandowski

Recommended Posts

280 są dużo lepsze od 200 grają całkiem inaczej , ale cena ... moim zdaniem nie adekwatna do brzmienia,

quantum 677 to już całkiem dobre kolumny , ale w ciemno się nie dobiera sprzętu,

każdemu podoba się inne brzmienie więc proponował bym po słuchać przed zakupem by potem uniknąć rozczarowania

i w przyszłości amplituner zamienić na wzmacniacz jeśli chcesz dobrego dzwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w domu nie poprostu znajomy z pracy informatyk zajmuje się elektroniką i rozmawiając z nim dzisiaj polecił mi te kolumny bo tez takie ma Pokazał mi na allegro akurat jest aukcja ale jak teraz patrzę to tylko odbiór osobisty a to w Wrocławiu także raczej odpadną a wzmacniacz tani polecił mi akai 57 
 

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika - nie ma sensu cytować całej wypowiedzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altusy 200 i 300 to dużo nowsze konstrukcje niż 110 i 140, inaczej grają.

To, że ktoś Ci je poleca w tym wątku- to nie znaczy, że warto (zresztą większość ich nie poleca). To, ze kiedyś pół Polski (no może "trochę mniej niż pół") ich słuchało i była zadowolona - to kwestia realiów poprzedniego okresu.
Dlatego - przede wszystkim warto posłuchać , a nie fascynować się ich dużą skrzynią.

A jeśli kolumny koniecznie mają być nowe - to lepiej kupić np. któreś z Magnatów, o czym już wspominano.
W dodatku można od razu poszukać kompletu wzmacniacz + kolumny, bo Twoja Yamaha... rewelacyjna nie jest.

Przy okazji - nie cytuj niepotrzebnie całej wypowiedzi poprzednika.

Pozdrawiam
PS. @JaZz - to pewnie fanaberie autora wątku - już zwracałem uwagę na to, by nie pisać wielkim literami 😞

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...