Skocz do zawartości

Subwofer do 2 tys. Tylko filmy


Alex28

Recommended Posts

Minimalnie powyżej budżetu, ale dwie moim zdaniem najlepsze propozycje - Klipsch SPL-120 lub zupełnie bezkonkurencyjny SVS PB-2000. Jeśli natomiast musimy koniecznie zmieścić się w budżecie, spójrz na potężny Fyne Audio F3.12.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny. Wszystkie modele możesz u nas odsłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dobry subwoofer to najczęściej obudowa zamknięta, która nie wprowadzana dodatkowych podbarwień w basie, w przeciwieństwie do konstrukcji z bass refleksem. Dlatego też, zaproponuję Ci urządzenie od B&W, model ASW 608 https://www.tophifi.pl/glosniki/subwoofery/bowers-wilkins-seria-600-asw608.html

Jeżeli chciałbyś się przekonać jak brzmi, to zapraszam Cię do naszych salonów na odsłuchy bądź wypożyczenie do domu.

Tophifi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ale wydawał mi się za mały do pokoju wiec sprzedałem  , kupiłem altusy 300 i wzmacniacz reloop200 do do słuchania muzyki basu jest wystarczajaco ,wiec stwierdziłem ze kupie sub do kina ,ale zastanawiał się nad tym  z dwoma głośnikami The P12-300SB-PR lub  XLS400-DF MK2 i jak się ma do nich ten Fyne F3.12  pozdrawia wachajacy pies.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Dnia 1.10.2020 o 07:53, S4Home napisał:

To nowy model nie ma go jeszcze na naszym rynku.

Wkrótce będzie to powiemy coś więcej.

Cześć! Podepnę się do tego tematu i zapytam czy macie Panowie już może jakieś doświadczenia z Magnatem alpha rs12?

Dostępność już dość spora, zdecydowania większa niż Magnata 302A, którego zakup planowałem. Róznica w cenie na ten moment nieznaczna ok. 200/300zł.

Myślicie, że warto dołożyć do rs12 w cenie poniżej 1100 zł?

W cenie 302A można już dostać również rs8.

Yamaha rx-v485 + pure acoustics nova 6. Wszystko gra w salonie ok 25m^2, pomieszczenie częściowo otawrte (przejścia pomiędzy korytarzem i kuchnią nie mają drzwi i są dość spore).

 

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, acronimus1 napisał:

Cześć! Podepnę się do tego tematu i zapytam czy macie Panowie już może jakieś doświadczenia z Magnatem alpha rs12?

Dostępność już dość spora, zdecydowania większa niż Magnata 302A, którego zakup planowałem. Róznica w cenie na ten moment nieznaczna ok. 200/300zł.

Myślicie, że warto dołożyć do rs12 w cenie poniżej 1100 zł?

W cenie 302A można już dostać również rs8.

Yamaha rx-v485 + pure acoustics nova 6. Wszystko gra w salonie ok 25m^2, pomieszczenie częściowo otawrte (przejścia pomiędzy korytarzem i kuchnią nie mają drzwi i są dość spore).

 

Pozdrawiam

 

Tak, mieliśmy go już.

Dobry sub mimo innego zasilania w stosunku do Sub 302A

Nie zauważyłem aby miał podobne wady do 302A z trybem Auto. Natomiast głębia i moc zostały zachowane. Gra delikatnie szybciej. Moim zdaniem jak najbardziej warto. Kolejny produkt ze stajni Magnat / Heco który poi prostu jest rzetelnie wyceniony.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, S4Home napisał:

Tak, mieliśmy go już.

Dobry sub mimo innego zasilania w stosunku do Sub 302A

Nie zauważyłem aby miał podobne wady do 302A z trybem Auto. Natomiast głębia i moc zostały zachowane. Gra delikatnie szybciej. Moim zdaniem jak najbardziej warto. Kolejny produkt ze stajni Magnat / Heco który poi prostu jest rzetelnie wyceniony.

Piotr

 

Dzięki za odpowiedź. Miłego wieczoru 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...