Skocz do zawartości

Nagłośnienie 20m2 z BT i TV do 2000zł?


AdrianBo

Recommended Posts

Cześć

Szukam audio do nagłośnienia 20m2

Słucham głównie muzyki elektronicznej, chill, rock + filmy

Zestaw chciałbym, aby spiął się z TV (HDMI+ARC), a źródło muzyki to w 95% BT, mile widziany tuner ;)

Sprzęt może być używany, kolorystyka biały lub czarny.

Na dzień dzisiejszy myślę o Audio Pro A26.

Pytanie, czy to dobra droga a jeżeli tak to, czy warto iść dalej (3000zł) i brać A36?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Dobry kierunek! Jeżeli możesz sobie pozwolić na model AudioPro A36, to zdecydowanie warto dopłacić te kilkaset złotych. Otrzymujesz produkt wolnostojący, z szybkim basem, który nie boi się zejść nisko. Małe membrany nie są tu żadnym ograniczeniem w średniej wielkości pomieszczeniu. Po za tym duża przestrzeń z tych głośników to największa ich zaleta. Za cenę 3222 zł, otrzymujesz produkt, który znokautuje każdego soundabara niezależnie od kwoty :)

Zapraszamy Cię na prezentacje bądź wypożyczenie, sam się przekonasz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale modele A26 i A36 nie mają zastąpić kina, tylko dać nam dobry dźwięk stereo z możliwością włączenia tego sprzętu pod telewizor, żeby móc w ten sposób oglądać ulubione filmy. Dołączone HDMI z ARC jest tu dobrym przykładem, że nie trzeba kupować soundbara, a wręcz można otrzymać lepszy dźwięk w kompaktowych obudowach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Jeśli szukasz potężnego brzmienia z małych kolumn, warto wziąć pod uwagę Klipsch The Fives - bardzo miło nas zaskoczyły, a słuchaliśmy ich w pomieszczeniu ponad 30m2.
Idąc jednak w stronę zestawu stereo, szczerze polecamy Toppinga MX3 - malutki, lecz potężnie brzmiący wzmacniacz w bardzo przystępnej cenie.
Śmiało można go połączyć z kolumnami takimi jak Pylon Audio Pearl 25/27, Polk Audio Signature S50E, Monitor Audio Bronze 6 ;) 
W Toppingu MX3 jest wejście optyczne i coax, więc podłączenie telewizora nie będzie problemem, a zagra to bardzo ciekawie! :D 

Zapraszamy na odsłuchy i indywidualne wyceny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycje, stanęło na Audio Pro A26... z dwóch względów:

1. cena... wszystko co polecaliście innego było w zakresie +3k, a jednak chciałem zamknąć się w 2k :)

2. Rozbiłem się o temat wymiarów.. monitory ładnie stoją na szafce obok TV, kolumny podłogowe musiałyby w moim przypadku wejść miedzy szafki... odradzono mi tego. Dodatkowo generowało by to też inne problemy estetyczne ;)

Powiem tak, macie rację A26 gra naprawdę fajnie, ale 20m2 to chyba troszkę dla nich za dużo, trochę mi brakuję niskich tonów, ale grają naprawdę fajnie jak na tak małe kompaktowe wymiary.

Niemiej biorąc pod uwagę budżet i możliwości umiejscowienia ogólnie jestem zadowolony, apka do zarządzania działa świetnie, a programowalne przyciski na pilocie to mistrzostwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, AdrianBo napisał:

Dziękuję za propozycje, stanęło na Audio Pro A26... z dwóch względów:

1. cena... wszystko co polecaliście innego było w zakresie +3k, a jednak chciałem zamknąć się w 2k :)

2. Rozbiłem się o temat wymiarów.. monitory ładnie stoją na szafce obok TV, kolumny podłogowe musiałyby w moim przypadku wejść miedzy szafki... odradzono mi tego. Dodatkowo generowało by to też inne problemy estetyczne ;)

Powiem tak, macie rację A26 gra naprawdę fajnie, ale 20m2 to chyba troszkę dla nich za dużo, trochę mi brakuję niskich tonów, ale grają naprawdę fajnie jak na tak małe kompaktowe wymiary.

Niemiej biorąc pod uwagę budżet i możliwości umiejscowienia ogólnie jestem zadowolony, apka do zarządzania działa świetnie, a programowalne przyciski na pilocie to mistrzostwo.

Masz jeszcze możliwość drobnej regulacji basu i sopranu w aplikacji.  Może Ci to pomóc, choć jak wspomniałem w niewielkim stopniu. 

Zapraszamy Cię po wycenę, :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kubad napisał:

Jeżeli jesteś zadowolony z a26  natomiast brakuje ci basu to zawsze możesz rozbudować je o subwoofer bo jest taka możliwość.

Jest i taka ewentualność. Jednakże nowy model do tej serii, który się niebawem pojawi (SW-10) https://www.audiopro.com/en/product/sw-10/#black

będzie kosztował ponad 2000 zł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...