Skocz do zawartości

YAMAHA RX V485 + TAGA HARMONY B-40


HUZ4Rx

Recommended Posts

Cześć, proszę o pomoc odnośnie podłączenia kulumn do ampli. Kolumny mają 2 pary wejść, jak je podłączyć do ampli które ma 1 parę ( FR I FL)

Czy ta 2 para w kolumnie to bi-amping? W ampli jedynie na surround mam oznaczenie bi-amp, a to są fronty.

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

Pozdr

 

Adam

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle podałeś link. Przenosi po prostu do Google. Tak jak S4 napisał, zwroki zostawiasz i normalnie podłączasz do + i -. Chyba że ampli wspiera bi-amping, wtedy podłączasz jak niżej i w ustawieniach zmieniasz na bi-amp. 
Oczywiście sprawdź najpierw które wyjścia w twoim ampli odpowiadają za bi-amp. Widzę że też masz Yamahe więc jak wspiera bi-amp to prawodobnie będzie to wyglądać jak u mnie. Pozdrawiam 
Edit: tak dla jasności jeżeli ampli wspiera bi-amping to nie znaczy że musisz z niego korzystać. Możesz podłączyć "normalnie" 
Wybacz, dołączyłem zdjęcie. Na amplitunerrze jedynie przy wtykach sourround jest napis bi-amping. Na fronotowych nie ma... f953fb4189dbe601b4c8ed0fd19b86d8.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na frontowych nie ma bo jest oczywiste że jak ampli wspiera to one będą dot ego służyć. Dlatego masz oznaczone tylko sorroundy. Wszytko jest tak jak ma być. Grafikę dałeś do bi wire a nie bi amp 
Ogarnij mój link.  Tam masz grafikę i wyjaśnione wszystko. 
Wydaje mi się że u mnie efekt był spory ale wtedy też wymieniłem kable. No i sprzęt inny niż kolega. 
JaZz, porównałem twoja grafikę z wejściami które mam w moim ampli (foto) ja mam mniej wejść. Jeśli odepnę fronty pod surroundy i fronty to nie mam miejsca na tylne głośniki. f0854c5ba0619e23aff02b95b37e2a9e.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...