Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Fyne Audio F303


kecaj

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy temat i przychodzę do Was z pytaniem o dopasowanie wzmacniacza do kolumn Fyne Audio F303 (już kupione).

Widziałem inny temat gdzieś i polecane były modele za ok. 3 tys.

Pytanie czy np. udałoby się polecić coś w granicach 2 tys. i wtedy mam plan polować na coś używanego?

Nie ukrywam, że budżet gra rolę. Czy np. taka Yamaha As 501 (o ile ogłoszenie jest aktualne :D) wystawiona niedawno w dziale sprzedaży miałaby sens?

Przepraszam jeśli jestem mało dokładny w moim pytaniu, jeśli chodzi o moje oczekiwania, ogólnie słucham prawie wszystkich gatunków i ciężko mi sprecyzować dokładnie jakiego dźwięku szukam. Na pewno lubię dobrze zaznaczony bas i dosyć dokładne, analityczne granie. Jeśli ktoś mi odpowie, że kupiłem w takim razie złe kolumny to trudno :) Ogólnie nabyłem je w promocyjnej cenie i nie szukam też złotego Graala dla moich uszu, wiem, że będą jakieś kompromisy, ale to i tak będzie wielki upgrade z mojego poprzedniego zestawu.

Natomiast jeśli faktycznie lepiej dołożyć pieniądze to też proszę o info i wtedy uzbieram więcej, jestem otwarty na propozycje.

Z góry dzięki za przeczytanie i pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kecaj napisał:

Przepraszam jeśli jestem mało dokładny w moim pytaniu, jeśli chodzi o moje oczekiwania, ogólnie słucham prawie wszystkich gatunków i ciężko mi sprecyzować dokładnie jakiego dźwięku szukam. Na pewno lubię dobrze zaznaczony bas i dosyć dokładne, analityczne granie. Jeśli ktoś mi odpowie, że kupiłem w takim razie złe kolumny to trudno :)

Nie ma czegoś takiego jak złe kolumny. Co najwyżej niedopasowane do Twoich preferencji. Napisałeś ze bedzie to poziom wyzszy od tego co masz. Pytanie jesli był to jakis tam sprzet stacjonarny a nie np. Soundbar to moglbys podac co to byl za system, ponieważ moglbys podpiąć te kolumny pod poprzedni wzmacniacz/ampli/all in one i ocenic jak to brzmi i na tej podstawie wyznaczyc wady/kompromisy dzwiekowe. Z takimi informacjami na pewno bedzie łatwiej tu na forum coś doradzić w zwiazku z kierunkiem poszukiwań zgodnie z Twoimi preferencjami brzmienia. Pozdr.

5 godzin temu, Marcos napisał:

może coś od Marantza, np. PM 6007

U mnie tannoy dc jest sparowany wlasnie z w/w firmą czyli pm6004 i jest b.dobrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...