Skocz do zawartości

Jakie kolumny do takiego pokoju ?


Everaldo

Recommended Posts

Witam Was serdecznie

Za parę dni zamierzam zamówić zestaw stereo  Yamaha Mcr-N470 z kolumnami  Indiana Line Nota 250 lub 240 .  

Mój pokój ma wymiary 4,15 m x 3.92 m  .     Pod spodem przesyłam zdjęcie pokoju.  Zestaw będzie stał w tym samym miejscu co ta czarna wieża na komodzie. Jedynie zamiast tej brązowej

komody po prawej stronie,  dokupiłem 3 białą komodę - taką samą jak te dwie ze zdjęcia, aby kolumny i wieża nie były ściśnięte ze sobą i żeby można było  bardziej to wszystko rozstawić.

Mam tylko jedno pytanie. Czy do tego pokoju wystarczą kolumny Indiana Line Nota 240  czy lepiej kupić większe Nota 250 . Nota 260 odpadają bo są sporo za duże i wydaje mi się ze dźwiękowo będą za potężne do tego pokoju. 

CAM00631-1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcesz 260 to lepiej 250 niż 240 :D. Upewnij się czy aby na pewno sklep w którym chcesz kupić, te kolumny są dostępne. Ostatnio jest mały problem z dostępnością Indiany a w szczególności serii Nota. Gdyby okazało się, że w grę wchodzi jakaś alternatywa to polecamy Heco Aurora 300 ;)  lub Monitor Audio Bronze 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...