Skocz do zawartości

Kino domowe 5.0 lub 5.1 do 6 tys.


Marcin Kochanowski

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Chciałbym kupić zestaw kina domowego z amplitunerem do max 6 tysięcy. Pokój ma nie więcej niż 16 M2. Może być z subkiem lub bez. Rozumiem, że nie jest to wielki budżet ale może coś polecicie w tej kasie🙂 Może jest coś w miarę uniwersalnego do filmów i muzyki.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edytowano przez Marcin Kochanowski
Błąd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin Kochanowski napisał:

Witam wszystkich!

Chciałbym kupić zestaw kina domowego z amplitunerem do max 6 tysięcy. Pokój ma nie więcej niż 16 M2. Może być z subkiem lub bez. Rozumiem, że nie jest to wielki budżet ale może coś polecicie w tej kasie🙂 Może jest coś w miarę uniwersalnego do filmów i muzyki.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witaj!

W nie dużych pomieszczeniach, dobrze sprawdzają się nie duże systemy. Jednym z takich, godnych polecenia jest Yamaha z Kanadyjskimi kolumnami PSB

https://www.tophifi.pl/kino-domowe/zestawy-kina-domowego/rx-v485-psb-alpha-t20-alpha-p5-alpha-c10.html

Subwoofer może okazać się nie potrzebny:) 

W pierwszej kolejności film, a muzyka będzie brzmieć na przyzwoitym poziome,

Zresztą zapraszamy Cię do naszych salonów, na prezentację!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Markcox napisał:

Cześć,

Daj jeszcze kolego znać, jak chcesz to wykorzystywać, jakie źródła etc? Czy masz jakieś konkretne oczekiwania co do brzmienia i funkcjonalności? Czy w grę wchodzi tylko nowy, czy również używany sprzęt 

Cześć,

muzyki najczęściej słucham przez Spotify(od klaczynego rocka, bluesa, po no. drum n bass itp.), a filmy oglądam przez Netflix i inne apki w tv.  Lubię ciepłe brzmienie. Co do funkcjonalności, to w amplitunerze  na pewno chciałbym mieć w nim w bluetooth/wifi. Biorę również pod uwagę jakieś używki jeśli będą naprawdę w dobrym stanie. Jeśli możesz mnie jakoś ukierunkować, to będę bardzo wdzięczny.

11 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Witaj!

W nie dużych pomieszczeniach, dobrze sprawdzają się nie duże systemy. Jednym z takich, godnych polecenia jest Yamaha z Kanadyjskimi kolumnami PSB

https://www.tophifi.pl/kino-domowe/zestawy-kina-domowego/rx-v485-psb-alpha-t20-alpha-p5-alpha-c10.html

Subwoofer może okazać się nie potrzebny:) 

W pierwszej kolejności film, a muzyka będzie brzmieć na przyzwoitym poziome,

Zresztą zapraszamy Cię do naszych salonów, na prezentację!

 

Witam,

Bardzo dziękuję za sugestie. Ten zestaw wygląda bardzo interesująco. Oczywiście rozważam wybranie się do Was na odsłuch, bo mam dobry dojazd do Marek 🙂 Poza tym jest  kilka zestawów na Waszej stronie, które mnie zainteresowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Markcox napisał:

Cześć,

Daj jeszcze kolego znać, jak chcesz to wykorzystywać, jakie źródła etc? Czy masz jakieś konkretne oczekiwania co do brzmienia i funkcjonalności? Czy w grę wchodzi tylko nowy, czy również używany sprzęt 

A co sądzisz o Dali Spektor 6 + 2 *Spektor 1+Spektor vocal? Gdzieś mi się kilka razy przewinęły te głośniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz zestawu uniwersalnego, moja propozycja to zestaw Yamaha RX-V685 ze świetnymi brytyjskimi kolumnami Fyne Audio, w przyszłości dokupisz sobie subwoofer Fyne F3.8 lub Klipsch R-12SW. Alternatywą jest podobny zestaw, ale na amplitunerze Denon AVR-X2600H i kolumnach Fyne Audio lub spójrz jeszcze na zestawy Pylon Audio Pearl 27 SetCambridge Audio SX-80 SetWilson Raptor 7 Set oraz troszeczkę drożej, ale nieporównywalnie lepiej System Audio Saxo 40 Set.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, to tylko kilka konkretnych konfiguracji, w naszym salonie mamy dziesiątki urządzeń i kolumn, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać, porównać. Oczywiście dla forumowicza zawsze atrakcyjna oferta cenowa. Zapraszam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, S4Home napisał:

Suba musisz kupić od razu. Nie ma bez niego kina.

Czy możemy Ci jeszcze w czymś pomóc?

Baaaaardzo dziękuję za podpowiedzi. Dzięki Wam mam już jakiś zarys w którym kierunku szukać. 

23 godziny temu, Q21 napisał:

Szukasz zestawu uniwersalnego, moja propozycja to zestaw Yamaha RX-V685 ze świetnymi brytyjskimi kolumnami Fyne Audio, w przyszłości dokupisz sobie subwoofer Fyne F3.8 lub Klipsch R-12SW. Alternatywą jest podobny zestaw, ale na amplitunerze Denon AVR-X2600H i kolumnach Fyne Audio lub spójrz jeszcze na zestawy Pylon Audio Pearl 27 SetCambridge Audio SX-80 SetWilson Raptor 7 Set oraz troszeczkę drożej, ale nieporównywalnie lepiej System Audio Saxo 40 Set.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, to tylko kilka konkretnych konfiguracji, w naszym salonie mamy dziesiątki urządzeń i kolumn, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać, porównać. Oczywiście dla forumowicza zawsze atrakcyjna oferta cenowa. Zapraszam serdecznie.

Wielkie dzięki. Oczywiście przyjrzę się tym propozycjom. Jeśli chodzi o aspekt wizualny , to bardzo ładnie wyglądają Cambridge Audio SX-80 Set. Poczytam sobie trochę o nich. Szkoda, że mam spory kawałek do Pabianic 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...