Skocz do zawartości

Yamaha wxad-10 pomoc z konfiguracją


lamprez

Recommended Posts

Cześć,
jestem posiadaczem odtwarzacza sieciowego Yamaha MusicCast WXAD-10; po zmianie dostawcy internetowego nie jest w stanie uruchomić urządzenia.

Próbowałem zgodnie z instrukcją:
- rekonfiguracji urządzenia
- resetu ustawień sieciowych

Urządzenie po podłączeniu zasilacza, naciśnięciu przycisku power kontrolka zasilania (środkowa) zapala się a potem zaczyna pulsować; po upływie 30s urządzenie wyłącza się. Urządzenie nie jest widoczne w aplikacji MusicCast.

Czy ktoś z forumowiczów wie może co zrobić aby urządzenie przełączyło się w normalny tryb (kontrolka zasilania pali się ciągłym światłem, urządzenie można można wykryć aplikacji MusicCast i podłączyć się z siecią po wifi)
?

 

Dziękuję z góry za pomoc
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

W obecnej sytuacji, sam już raczej nic nie zrobisz. Jeżeli przeprowadziłeś rekonfigurację oraz reset ustawień sieciowych, to dobrze byłoby zgłosić urządzenie do serwisu Yamahy, żeby mogli przeprowadzić serwisowy reset. Polecam Ci zadzwonić do naszych kolegów w serwisie, 22 777 99 25/26.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powyżej, zrobiłem test z routerem gdzie sieć była ustawiona bez zabezpieczeń, z jawnym ssid;

na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie połączyć się z urządzeniem w jakikolwiek sposób za pomocą aplikacji MusicCast więc nie mogę też zmienić ustawień urządzenia z poziomu aplikacji

nie jestem też w stanie doprowadzić urządzenia do stanu w którym tworzy się sieć MusicCastSetup która pozwala na podłączenie się do urządzenia i konfigurowanie go

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się po innych forach czy ktoś miał podobny przypadek;
Odpowiedzi jest kilkanaście ale nikt nie wie jak "odwiesić" urządzenie;
Jedyną informację jaką uzyskałem to jest problem z kartą sieciową (ale nie z konfiguracją sieci) i w ramach gwarancji serwis powinien wgrać nowy soft

 

Wysyłam sprzęt do serwisu.


Jeżeli uzyskam jakieś dodatkowe informacje, czy to z serwisu bądź innych for, to pozwolę dorzucić do wątku; może pomoże to innym użytkownikom wxad-10

Edytowano przez lamprez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...