Skocz do zawartości

Kolumny do Yamaha 701 na 16m (w miare budzetowe)


michal40

Recommended Posts

Czesc

pytanie jak w temacie - jakie kolumny polecacie do wzmacniacza Yamaha A-S701 , w miarę popularne i w budżecie do 3500zł za parę?

Pokoj prostokąt 5 x 3,5 metra normalny zamknięty nie jakis otwarty z kuchnią.

Lubię słuchać rocka, ale tez ambientu i popu,  chciałbym zeby to miało przestrzeń i nie było suche bez basu.

Obecne monitory, ale na nich wszystko się  zlewa i sądzę ze taniej wyjdzie kupić mniejsze podłogówki niz drogie-dobre monitory

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo właśnie ELAC gra lagodnie. To juz którąs opinia którą słysze o tych kolumnach.

W tej cenie nie Spektor bo to przeciętna kolumna. Jak juz chcesz Dali to Oberon 7 gra wyraźnie lepiej. Dalej także łagodnie Heco Aurora 700.

Z monitorów które moga ci podejść to Dynaudio Emit 20 i Monitor audio Silver 100

Zapraszam po wypozyczenie sprzetu i na odsłuch

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, michal40 napisał:

slcualem z F5.2 i klulo gorą... moze to kwestia studia odsluchowego, ale slabo to wypadlo.

co myslicie o Dali Spector 6 ?

No to mnie zaskoczyłeś. Odnosiłem zupełnie inne wrażenie, spróbuj w takim razie z indiana line tesi 561 albo heco aurora 700. Rozumiem że as701 posiadasz i do niego szukasz kolumn?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka ciekawych propozycji, na pewno warto posłuchać Kef Q550, które powinny być idealne do kilkunastometrowego salonu. Ciekawą alternatywą będzie Pylon Audio Ruby 20, Q Acoustics 3050i oraz zostawiłem na koniec, ale może się to okazać najlepszą opcją System Audio Saxo 40.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...