Skocz do zawartości

Amplituner Onkyo 696 - fronty i reszta?


castel

Recommended Posts

Nie żadne takie czary zwykli użytkownicy, nie porównujcie wciskania tv i kalibracji do po prostu porównań kogoś obiekcji na temat kabli.

I dlaczego akurat tego się czepiliście a nie sprzedawcy z olx który zarabia te kable kilometrami czy to cardasa czy clearway lub kimbera jak i masy innych.

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

HDTV. com, gdzie za członkostwo trzeba płacić

A kto ci tam coś każe płacić? nie płacisz to nie płacisz ja tam nie wiem za co miał bym płacić... pisać możesz tak samo jak i tutaj.

Edytowano przez tadekk55
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Markcox napisał:

Chłopaki na hdtv.com.pl robili również np. kalibrację TV na odległość, wysyłaną na mail'a. Dla mnie ich zdanie jest żadnym wyznacznikiem. Tym bardziej, że na ich portalu był tylko taki układ - albo ich zdanie, albo wcale. Cenzura i inwigilacja rodem z Białorusi.

Ostatnio wszedłem na to forum, żeby pooglądać zdjęcia systemów (lubię podglądactwo i się z tym nie kryje 😛) , a tu co? Ano żeby obejrzeć zdjęcia trzeba zapłacić wpisowe. Dlatego gdzieś mam takie forum, gdzie racja jest tylko nasza a reszta to ciemna masa niemająca o niczym pojęcia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kilka wyjaśnień ,na dzień dzisiejszy moje audio

Dynaudio Emit m20,CambridgeAudio CXA60,Stand Dynaudio Stand 6,Cardas 101 2x2,5mb,Wirewold Nova Toslink,Profigold OxyPure PGD4000 1mb.

Odtwarzam na dzień dzisiejszy przez odtwarzacz multimedialny .

W poszukiwaniu odtwarzacza sieciowego,przewodu 2xRCA,przewód zasilający również(doradzicie tylko nie drogie bo budżet się kończy) ;)

Co do pytań,to prawda nie testowałem przewodów,byłem u znajomego i spodobał mi się ten kabelek na jego systemie ,wpiąłem u siebie i fajnie zagrał z moimi Emitami,nie jestem żadnym wariatem(w dobrym tego słowa znaczeniu),spodobał mi się dźwięk i tyle, a pozatym kupiłem go za połowę ceny nowego ;)

Co do fotek to będą tylko muszę wszystko ogarnąć tylko czasu brak no i czekam jeszcze za granitami .

 

Edytowano przez castel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był sarkazm. Po prostu spytałem. Ale chłopaków z HDTV nie czytam. wybacz.

19 godzin temu, Jasiek88 napisał:

Pokaż link, też tam jestem zarejestrowany i normalnie przeglądam wątki z systemami nie mam nic wykupionego.

My tam byliśmy i co się okazało. Ze posty które pisaliśmy nie zgadzając się z opinią Kiki i Black Ninja były widziane tylko przez nas. Jak się wylogowałem to mojego postu nie było. Był o tym temat na AS i to nie nasz jedyny przypadek. Inni użytkownicy którzy podważali ich królestwo byli banowani tak samo. To forum sprzężone z salonem Locoloco. Żadne obiektywne źródło informacji

Czyli co? Oszustwo jawne? Lub niejawne.

Wole czytać Bajki Brzechwy tyle samo z tego wyciągam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...