Skocz do zawartości

Zestaw stereo (?) do salonu z aneksem w kwocie do ok. 3000 zł (nowy) dla nowicjusza


mpietruszko

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wypowiem się na temat Indiana line550x. Moim zdaniem w tym budżecie cenowym bardzo dobre kolumny. Ja miałem jest spięte początkowa z Ampli pieoneer snx30 ale później zrobiłem przeskok na Cambridge cxa60. Zarówno w jednym jak i drugim sprzęcie wysokie i niskie tony przy tych kolumnach były u mnie skręcone na max. W trybie Direct było bardzo płasko. W sumie dalej je mam bo  grają u mojej lubej w miejscu pracy. Ja na pewno byłem z nich zadowolony. Naprawdę przy tej konfiguracji grały bardzo dobrze. Pytanie czy Ty majstrujesz coś przy tych tonach ? Wiem że to średnio audiofilskie ale wbijam w to. Dzięki takiej możliwości można podregulowac wzmak/Ampli do swoich upodobań i co ważne głośników, nie zdając się ostatecznie na fabrykę i ich ustalone "granie". Przecież wzmacniacz nie jest robiony pod jeden typ kolumn. Dlatego czasami tak bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego charakteru wzmak/kolumny a ta regulacja tonów pozwala potencjalnie zmniejszyć te ryzyko niedopasowania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam dodatkowy problem;

proszę o pomoc w konfiguracji ale z np. białymi kolumnami ( chodzi o dopasowanie kolumn do koloru szarego komody ); budżet mogę założyć nawet wyższy powiedzmy do 4300 -4500 zł co tutaj mamy do odsłuchania; w takiej sytuacji zastanawiam się nad Yamaha R-N602; wyczytałem na forum żeby nie schodzić poniżej tej elektroniki; jak to się ma do wcześniej rozważanego R-N303D; warto dokładać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...