Skocz do zawartości

Pianocraft MCR-N670D


zaba1204

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 godzin temu, S4Home napisał:

Przeciez tam w kartonie jest cos takiego

obraz.png.875752d0c49336d3a9dd7d0386a3889a.png

To chyba każdy słyszy różnice pomiędzy tym kablem a jakimś tanim ale audio.

Poza tym MCR 670 niczego nie brakuje. "Ta klasa sprzetu" nie jest tu trafione.

Z calym szacunkiem do branzy ,skoro MCR 670 niczego nie brakuje to jestem prawie zdecydowany wymienic caly moj sprzet wlasnie na ta klase sprzetu  i zakonczyc ciagla pogon za lepszym dzwiekiem 🙂  ... ,pozdrawiam 🙂

Edytowano przez Himling
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kupuj zaoszczędzisz trochę kasy! Nerwów napewno nie 😋 

Szczerze takie zestawy też muszą być produkowane nie wszyscy potrzebują zestawów za PIŃCET tysiecy! W swojej klasie jest to dobry zestaw! 

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat, małe zestawy Yamahy Pianocraft, to dobry wybór dla nie wymagających słuchaczy. Jednakże jest gro użytkowników, którzy chętnie inwestuje w te maleństwa, żeby usłyszeć jeszcze więcej. Często dobieramy lepsze okablowanie, w postaci kabla głośnikowego i połączeniowego żeby móc wycisnąć bardziej tą "cytrynę" .Jeśli ktoś chce to wszystko przeskoczyć, to musi się liczyć z inwestycją znacznie wyższą (spośród nowych komponentów). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla bardziej wymagających są wzmacniacze impulsowe które mogą okazać się tańsze i zapewnić pełną funkcjonalność w połączeniu z niedrogimi streamerami i ewentualnie napędem optycznym z dziedziny AV. Np. wzmacniacz cyfrowy taki jak SMSL Q5 pro + Chromecast Audio. A do niego warto podłączyć dobre kolumny. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z istnienia takich urządzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaba1204 ma już Yamahe i wspominam o innej opcji w ramach podsumowania tematu. Można znaleźć w necie opinie o tym że taki wzmacniacz deklasuje dźwiękiem systemy mini typu Pianocraft i można do niego podłączyć na prawdę poważne kolumny.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Himling napisał:

Z calym szacunkiem do branzy ,skoro MCR 670 niczego nie brakuje to jestem prawie zdecydowany wymienic caly moj sprzet wlasnie na ta klase sprzetu  i zakonczyc ciagla pogon za lepszym dzwiekiem 🙂  ... ,pozdrawiam 🙂

O ho. Teraz odbędzie się licytacja.

Jednemu nic nie brakuje w sprzęcie za 2k a drugiemu brakuje nadal w sprzęcie za 20 k. Nie biore udziału w takiej licytacji :P

Kolega już wybrał, może po prostu zakończmy dyskusję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie ma sensu dyskutować i zaśmiecać kolejnego tematu, ale niestety muszę to napisać. Tak sobie, myślę iż takie posty piszą tylko ludzie bardzo sfrustrowani, rozgoryczeni tym, że kupili sprzęt za kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy i wyszło z tego wielkie NIC.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lysyrafal napisał:

Tak sobie, myślę iż takie posty piszą tylko ludzie bardzo sfrustrowani, rozgoryczeni tym, że kupili sprzęt za kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy i wyszło z tego wielkie NIC.

Chciałbym mieć wolne kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy na SPRZĘT 😉 

13 minut temu, misiek x napisał:

miałem kiedys pianocrafta i bardzo miło wspominam-naprawdę jak za nieduże pieniądze grało bardzo fajnie.

Też miałem i też miło wspominam 👍 

Dobrze powiedziane nie ma sensu zaśmiecać wątku!

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal mam poprzedniego pianocrafta. Taką wersję gdzie moduły są dłuższe niż szersze :)

Wymieniłem kolumny bo tamte jakos takdziwnie czasem grały

Natomiast nie ma co sie łudzić że pianocraft napędzi trudniejsze kolumny, ale np. z elacami B6 radził sobie znakomicie.

Natomiast z wpychanymi na siłę bołersami - kiszka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw spełnił, a nawet przerósł moje oczekiwania Powiem tak jak dla mnie (nie jestem znawcą) super sprawa. Miałem trochę obawy czy zestaw da radę w moim pokoju 16m2 dlatego zwróciłem się do kolegów z forum o pomoc. Na początku brakowało trochę niskich tonów teraz po paru dniach  jest ich wystarczająca ilość i potrafi przywalić  ogólnie Jakość dźwięku rewelacja, bas jak na takie głośniki bardzo dobry, testowałem już chyba każdy rodzaj muzy i w każdym wypada świetnie. Radio internetowe rewelka, gra bardzo dobrze ale musi być dość dobry sygnał WiFi a najlepiej podłaczyć przez kabel. DAB znajduje kilka stacji, odtwarzacz CD rewelacja, USB bez zastrzeżeń.. Aplikacja MusicCast  działa bez problemu . Polecam sprzęt bo jest naprawdę świetny, cieszy ucho i oko  dobrze wydane 3k w przyszłości rozważę wymianę kolumn na inne podstawkowe choć tym w zestawie niczego nie brakuje,oprócz tego że  strasznie zbierają kurz 

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...