Skocz do zawartości

"Buczy"


egoist

Recommended Posts

cześć
szaczowne grono proszę o pomoc
oto problem:
podczas odtwarzania muzyki z cd playera coś buczy w jednym z głośników już myślałem że kolumna padła choć nie była dręczona
odłączyłem kolumnę zastąpiłem ją inną ale problem nie zniknął więc pomyślałem że trzeba przetestować resztę zestawu muza z dvd działa oki skolumny działają wyśmienicie , muza z tuner'a również
tak więc tylko cd playerowi coś się pokiepściło albo wejściom w amplitunerze
może wiecie co dolega
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, ze möglbys bardziej sprecyzowac. Odsluch z dvd byl ok, tym samym wyeliminowales wade kolumn, ale möglbys napisac, czy dvd podläczyles do tego samego gniazda, na ktörym "buczal" sygnal z cd, czy po prostu przeläczyles selektorem wejsc wybör zrödla w amplitunerze.

Moja propozycja na poczätek: podläcz cd tak jak masz, niech sobie buczy. nastepnie zmien wejscie w ampli. na ten sam rodzaj, zmieniajäc jedynie "gniazdka" w amplitunerze, uzywajäc tego samego kabla. potem powtörz to samo z innym kablem. napisz kiedy buczy, a kiedy nie. moze po prostu jest przebicie na läczöwce, jesli nie, pomyslimy co dalej. pzdr.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...