Skocz do zawartości

Dobrej klasy odtwarzacz cd z dac


rafal

Recommended Posts

Mam do czynienia z obydwoma.

MCD 1050 to bardzo solidny odtwarzacz CD. Gra na prawdę dobrym środkiem i dynamiką. Rzadko polecany ze względu an firmę ale wiesz że to samo było z MA 1000.

851C nic nie brakuje. Gra nieco żywiej ale nie tak dociążona średnicą.

Jesli chcesz ożywić system do Cambridge. Jeśli chcesz zostawić jego melodyjność, i czar grania to Magnat

Zapraszam po wyceny. No i wiadomo możesz je wypożyczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Cambridge Audio 851c zapewni dynamiczne i szczegółowe brzmienie z szybkim basem. Jeśli chciałbyś uzyskać nieco muzykalniejszy charakter to MCD1050 będzie lepszym wyborem. 

Alternatywą może być Musical Fidelity M3SCD, który zapewni muzykalne brzmienie z dobrą podstawą basową i świetną prezentacją sceny dźwiękowej. Możesz także pomyśleć nad rozdzieleniem systemu czyli np. transport CD Audiolab 6000CDT + Topping D90MQA. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli obydwa modele polecacie a to dobrze i cieszę się z tego powodu bo mam zawężone pole szukania. A jak z wbudowanym daciem tzn z jego jakością? Czy to tylko dodatek bo jeśli tak to wolę już kupić osobno tańsze cd i osobno strumieniowca z dac. Gdyby wxad-10 zadziałal lepiej na tytułowych cdkach to się nie zastanawiam. Acha mówicie że cambridge zagra żywiej co znaczy jaśniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

WXAD10 nie podłączysz dp DACA. to urządzenie z wyjściem jedynie analogowym.

Jak kupisz tego CD z DAC to co będzie wtedy źródłem sieci?

Cały czas sądziłem, że ma optyczne wyjście 😳 ta yamaszka. Dawno nie zaglądałem na nią na łącza. Streamer musi być w systemie. W chwili czasu przemyśle jaki sprzęt poskładać by mieć cd i streamer na klasowym dźwięku. W sumie wxad 10 wykorzystam do systemu audio które mam jeszcze w sypialni więc się nie zmarnuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...