Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe + - 250zł


Recommended Posts

Witam

Potrzebuję słuchawek bezprzewodowych do muzyki (często przy jeździe rowerem), rozmów, a także czasem gier mobilnych.

Na ten cel zamierzam przeznaczyć mniej więcej 250zł.

Potrzebuje słuchawek typu tego jak na zdjęciu, ponieważ dokanałowe wypadają mi z uszu, a do tego od zawsze były dla mnie bardzo niewygodne.

Jestem tutaj pierwszy raz, a w temacie jestem zielony, więc z góry dziękuje za pomoc.

image.thumb.png.e577f290fc23e8781b2b31aa0e0c47c5.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth słabo sprawdzają się na rowerze. Będziesz miał wtedy często problemy z zrywaniem dźwięku. Również słuchawki tego typu maja zawsze pewne opóźnienie i do szybkich gier słabo się nadają z tego powodu. Jeśli mają działać z mikrofonem to bezie to tryb niskiej jakości dźwięku mono. Dlatego do tego celu lepiej używać przewodowe. Jeśli już to warto aby miały niskie opóźnienie dźwięku. Na rower do muzyki lepiej kupić jakiś mały DAP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o bezprzewodowe ?

Jeśli przewodowe + DAP to np. Philips SHE4205 ( lub Venture Electronics VE Monk Plus z mikrofonem ) +   Sandisk Clip Jam

Jeśli nie lubisz słuchawek dokanałowych w typowym wydaniu warto wypróbować Beyerdynamic Beat BYRD. To takie skrzyżowanie dokanaówek z dousznymi.

Ich wersja droższa ma mikrofon.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...