Skocz do zawartości

Recommended Posts

22 godziny temu, sandra jeneka napisał:

Wszystko ok, ale nie odbiera radio 357 ładuje i ładuje szuka i nic, natomiast  Radio Nowy Świat działa bez problemu,  gdzie leży problem?

jeszcze nie wszyscy z agregatorów stacji internetowych dodali radio 357

na pewno niema na  Vtuner i  Radio.net .

radio 357  zgłosiło się do wszystkich najważniejszych agregatorów, w niektórych jeszcze czekają na akceptację. nie są w stanie przyspieszyć tego procesu i trzeba niestety uzbroić się w cierpliwość.

Pewnie niedługo będzie można je odbierać w twoim radioodbiorniku,

na razie pozostaje apka w telefonie i łączenie się przez bluetooth lub kabelkiem mały jack z radioodbiornikiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory słuchałem NaszegoRadia ale muszę przyznać, że to właśnie 357 zachowało klimat starej trójki.

W zasadzie to ta degrengolada w Trójce jak dla mnie zakończyła się nad wyraz pozytywnie. Teraz mam dwie trójki! 357 i NaszeRadio. I to bez reklam.

Trochę oczywiście smuci, że stara ekipa nie potrafiła się dogadać i spotkać w jednym miejscu ale nie ma tego złego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2021 o 17:29, MarcKrawczyk napisał:

jeszcze nie wszyscy z agregatorów stacji internetowych dodali radio 357

na pewno niema na  Vtuner i  Radio.net .

radio 357  zgłosiło się do wszystkich najważniejszych agregatorów, w niektórych jeszcze czekają na akceptację. nie są w stanie przyspieszyć tego procesu i trzeba niestety uzbroić się w cierpliwość.

Pewnie niedługo będzie można je odbierać w twoim radioodbiorniku,

na razie pozostaje apka w telefonie i łączenie się przez bluetooth lub kabelkiem mały jack z radioodbiornikiem...

 

No już pojawiło się radio 357 na SkyTune bo ten serwis obsługuje mi radio tylko... 😉

Szkoda że na tej stronie nie można nic do nich napisać ani linka wysłać jakieś blokady mają? logo chciałam im wasze wysłać ani wklej ani pisz...ehh

http://www.skytune.net/newweb/index.php

Edytowano przez sandra jeneka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2021 o 10:47, MarcKrawczyk napisał:

Wielkie dzięki za informację, mogę na spokojnie posłuchać Max 357.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania techniczne: 

1/ Czy możecie dodać chromecast w Waszej aplikacji?
2/ Co zrobić, żeby słuchać tego w lepszej jakości ? Nie proszę o dsd, ale może jest szansa na jakiś stream we flac, mp320 czy coś takiego? 

Radio fajne, słucham faktycznie na przemian z Nowym Światem, ale chyba 357 bardziej mi pasuje. Dobrze, ze nie ma Manna, jakos nie mogę go słuchać (nie to, że go nie lubię - ale słuchać nie mam ochoty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...