Skocz do zawartości

Dali Zensor 7 + Cyrus One HD - jaki DAC?


Cass

Recommended Posts

Dnia 11.10.2020 o 00:46, DudasDudek napisał:

Oczywiście, że wszystko zależy od reszty zestawu.

Podłączałeś kolego jakikolwiek inny transport po coax, a nie po USB? Jeśli nie, to spróbuj i zrozumiesz :) Kup malinkę z chociażby Digi+Pro i wtedy dopiero dowiesz się, co to przestrzeń i stereofonia.

Zdecydowanie zostaje przy swojej opinii.

 

U mnie malina z Allo Boss Dac przegrała z Dac 2.0 wbudowanym w NAD 356,gram z laptopa Tidal i Foobar 2000, oczywiście Bitperfect.Dźwięk z Dac we wzmacniaczu dokładniejszy,bardziej nasycony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi to słyszeć :)

Niestety, jeśli się chce cofnąć górę, to dźwięk nie będzie wychodził, aż tak z kolumn. Coś za coś.

Są głosy, że zmiana na zasilacz linowy wnosi poprawę, jednak są to zmiany raczej drobne, niż większe.

17 minut temu, tomaz75 napisał:

U mnie malina z Allo Boss Dac przegrała z Dac 2.0 wbudowanym w NAD 356,gram z laptopa Tidal i Foobar 2000, oczywiście Bitperfect.Dźwięk z Dac we wzmacniaczu dokładniejszy,bardziej nasycony

Możliwe, że mogła przegrać. Ja chwalę malinę za jego nakładki transportowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 13.10.2020 o 07:23, S4Home napisał:

Czyli jednak. Jak Malina to wyjście cyfrowe :)

Niekoniecznie, ja zamówiłem Allo Boss DAC 1.2 i on na razie zostaje - góra już nie kłuje, wyrównała się ze średnicą, która tylko lekko wychodzi do przodu. Jedynie basu brakuje przy muzyce rockowej niestety:(

HiFiBerry Digi+ Pro wraca do sklepu ponieważ odcina za bardzo górę i odsłuch staje się męczący po dłuższym czasie. Nie zmienia to faktu, że to jest genialny transport i jeśli kiedyś kupię DAC z wyższej półki to z pewnością ponownie przetestuję tą nakładkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...