Skocz do zawartości

Słuchawki BT z dobrym bassem do 650zł


Recommended Posts

Witam,

Szukam słuchawek bezprzewodowych.. ostatnim razem kupiłem Audio Technica ATH-SR50BT.. Jednak brakuje w nich bassu dla mojego ucha i je zwróciłem. Szukam słuchawek na codzien - do pracy, na siłownię , do tramwaju. Słucham muzyki elektronicznej stąd takie oczekiwania. Audio Technica grały na prawdę bardzo dobrze, ale bass nie był głęboki i wyrazisty. Preferuje słuchawki nauszne, które nie będą wyjątkowo duże z racji przeznaczenia jednak mogą być też douszne jeśli będą wyjątkowo dobre.

Ktoś pomoże? Będę wdzięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli sygnatura brzmieniowa SR50bt przypadła Ci do gustu to koniecznie posłuchaj ATH m50xBT, które zagrają potężniejszą podstawą basową. Opcją ANC się nie przejmuj, ponieważ w tym przedziale cenowym będzie to jedynie dodatek traktowany jako ciekawostka ale nie do końca działająca tak jak byśmy tego oczekiwali. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Q21 napisał:

Cześć,
Jeśli sygnatura brzmieniowa SR50bt przypadła Ci do gustu to koniecznie posłuchaj ATH m50xBT, które zagrają potężniejszą podstawą basową. Opcją ANC się nie przejmuj, ponieważ w tym przedziale cenowym będzie to jedynie dodatek traktowany jako ciekawostka ale nie do końca działająca tak jak byśmy tego oczekiwali. 

Brałem je pod uwagę bo są bardzo interesujące. Jedynie zastanawia mnie ich gabaryt - wydają się sporo większe niż SR50BT a chce ich używać w komunikacji. Cena trochę przekracza budżet ale może bym to przebolał :) Bass jest wyraźnie mocniejszy ?

ANC totalnie nie ma znaczenia w takim przedziale ? Bajer który sprawnie działający pewnie przydał by się w tramwaju :D

Edytowano przez macko5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie są większe ale na uszach nie odniosłem wrażenia aby masa czy gabaryt przeszkadzał mobilnie. Bas jest wyraźnie mocniejszy ale czy będzie odpowiedni dla Ciebie? Tego niestety nie wiem i jedyną opcją jest sprawdzenie na własnych uszach. 
ANC dobrze działa choćby w modelu Sennheiser PXC550 II czy Bose QC35. Niestety ale tramwaj to bardzo duże wyzwanie i w przedziale około 700zł obawiam się, że nie uda się znaleźć dobrze działającego NC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e Audio Technica już niestety przekraczają budżet bo kosztują niemal 800zł :( dodatkowo ich gabaryt mnie zastanawia. Jest coś jeszcze sensownego z nausznych?

czytalem też o ath-ck3tw ale są douszne co dla mnie jest niestety minusem. Dobre są te słuchawki?

Edytowano przez macko5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...