Skocz do zawartości

Połączenie wzmacniacza z głośnikiem bluetoth


Maciej Niewiadomski

Recommended Posts

Witam wszystkim! 

Nie chciałbym ciągać kabli po pokoju i zastanawiam czy wzmacniacz bądź amplituner z bluetoth połączę z głośnikiem stereo bluetoth i oddworze muzykę z CD lub LP?

Można sparować te urządzenia ze sobą ? 

To że telefon sparuje z np. wzmacniaczem i dźwięk idzie przez głośniki na kablu to jest dla mnie jasne natomiast tak jak napisałem wyżej nie mam pojęcia czy to zadziała w konfiguracji wzmacniacz -głośnik bluetoth a odtwarzacz CD lub gramofon.

Z góry dziękuję za pomoc!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jeśli chciałbyś korzystać z głośnika bezprzewodowo to Yamaha umożliwi Ci taką opcję. Jednak będziesz musiał ograniczyć się wyłącznie do głośników MusicCast 20 lub MusicCast 50, które będą musiały być podłączone do zasilania. Jest to najlepsza opcja, która umożliwi Ci odtwarzanie z płyt CD czy gramofonu bezprzewodowo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Q21 napisał:

Cześć,

Jeśli chciałbyś korzystać z głośnika bezprzewodowo to Yamaha umożliwi Ci taką opcję. Jednak będziesz musiał ograniczyć się wyłącznie do głośników MusicCast 20 lub MusicCast 50, które będą musiały być podłączone do zasilania. Jest to najlepsza opcja, która umożliwi Ci odtwarzanie z płyt CD czy gramofonu bezprzewodowo. 

Nie. nie jest tak.

Wybierając MusiCast 20 lub 50 mamy opcję podłączenia ich po sieci.

Ale Yamaha ma wyjscie BT out. i wówczas możecie podłączyć inny , innej firmy, głośnik z bluetoothem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...