Skocz do zawartości

Yamaha MCR-B370D czy warto ?


Arkadiusz Małolepsze

Recommended Posts

Cześć ! Poszukuję sprzętu do niewielkiego salonu 20m w bloku. Z racji bardzo ograniczonego budżetu rozważam zakup tytułowego sprzętu z promocji amazona:

https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B07PGHJCZR?language=pl_PL&tag=pepperpl09-21

Tak jak zaznaczyłem wyżej nie mogę sobie aktualnie pozwolić na powiększenie budżetu 1000zł :) Chciałbym Was zapytać co sądzicie na temat tego zestawu.

Będę używał głównie udostępniając muzykę przez bluetooth oraz przez podłączony do stacyjki telewizor. Głośniki zamierzam umieścić po dwóch stronach TV na podstawkach. Co do rodzaju muzyki to w sumie wszystko, również muzyka radiowa 😛 

W przyszłości będę chciał sprzedać same głośniki i wymienić je np na Pylony Pearl 25. Czy dadzą one radę z stacyjką yamachy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Osobiście polecał bym troszkę inny zestaw. 

SMSL Q5 PRO + CANTON SP206 

https://a.aliexpress.com/_B1OqcH 

https://allegro.pl/oferta/kolumny-glosnikowe-canton-sp-206-2sztuki-130-70wat-9534360579 

Swego czasu w Polsce te Cantony kosztowały 1800zł teraz możesz kupić je znacznie taniej! Uważam że Q5 + Sp206 zapewnią zdecydowanie lepszy dźwięk jak w/w Yamaha. Jeżeli budżet ci pozwoli dokup jeszcze (100zł) Chromecast Audio do radia internetowego i masz naprawdę przyzwoity zestaw 😉

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem wgnieciony w ziemie, rozwalony na łopatki :D moje pierwsze wymarzone chociaż budżetowe stereo jest ... cudowne :D jest dokładnie tak jak chciałem :D Dzięki wielkie za pomoc w poprzednich postach i potwierdzenie, że to dobry wybór tutaj :D później napiszę więcej bo teraz nie mogę się od niego oderwać chociaż dopiero jestem na etapie odtwarzania mp3 z usb  :D 

Edytowano przez Arkadiusz Małolepsze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Arkadiusz Małolepsze napisał:

Panowie, jestem wgnieciony w ziemie, rozwalony na łopatki :D moje pierwsze wymarzone chociaż budżetowe stereo jest ... cudowne teraz nie mogę się od niego oderwać chociaż dopiero jestem na etapie odtwarzania mp3 z usb  :D 

Jak to nie wiele potrzeba do szczęścia aż miło się czyta 😉 Ciekawi mnie jaki by był opis sprzętu za 5k 😋

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Jakie polecicie Panowie kolumny właśnie do YAMAHA MCR-B370D ??? Zestaw ma być głównie do obsługi komputera, jednak zależy mi by kolumny były solidne , a dźwięk naprawdę satysfakcjonujący (odtwarzam także FLAC):) budżet około 2k, wielkość kolumn podstawkowa.Pzdr

Edytowano przez Wojtass1977
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...