Skocz do zawartości

Denon pma-720ae co do tego by zagrało??


Michał Lenowy

Recommended Posts

Witam wszystkich, to mój pierwszy post oraz pierwsze kroki, które mam nadzieję doprowadzą mnie do przyjemności ze słuchania muzyki rocka (Pink Floyd, Camel, MoodyBlues itp), alternatywy (Interpol, Archive itp) ale i ELO, Depeche Mode, Ultravox. W chwili obecnej posiadam sprzęt ww + cd denon 720 ae, kable Chord ClearWay oraz Qed Performance Audio. Z tego co już poczytałem to "szału nie ma"... ale nie oczekuję czegoś rewelacyjnego choćby ze względu na kasę ale i warunki mieszkaniowe w bloku a pokój jest gościnnym oraz moim odsłuchowym 20 m2. Proszę jednak znawców o komentarz co  do mego zestawu ale i proszę o podpowiedzi i propozycje, co mógłbym zmienić by polepszyć wrażenia ze słuchania muzyki. Ze względu na miejsce zamieszkania i kota w domu kolumny podłogowe odpadają - pozostają podstawkowe i chyba najlepiej z przednim BR. Wzmacniacz i odtwarzacz muszą póki co pozostać. Bardzo proszę o podpowiedzi...szczerze mówiąc po przeszukaniu, przeczytaniu ogromu artykułów i wypowiedzi zgłupiałem...bardzo proszę o każdą podpowiedź... jeśli chodzi o ewentualny odsłuch to mieszkam ponad 100 km od Gdańska..pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kotów. Kot kolegi zerwał swoim ciężarem półkę wisząca nad Tv. Telewizor wygiął się w pół. Na szczęście dało się go wyprostować 🙂. Jeżeli kot jest wyjątkowo niesforny to ani podłogowe ani monitory niczego nie załatwią. Możesz co prawda standy przykleić do podłogi, monitory do standów ale jeżeli kot zechce coś im zrobić to albo porysuje okleinę albo porwie maskownice 🙂. Dlatego sam mam chomiczka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjście jest bardzo proste... gdy jestem w mieszkaniu podstawkowe stoją na standach jeśli mnie nie mam stoją na szafie..a z biegiem czasu kot się oswoi ..ale odbiegamy od tematu...owszem rozważam podłogowe ale póki co proszę o propozycje podstawkowych (choć podłogowe też chętnie przyjmę do wiadomości)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie jak kolumny spadną z szafy to tylko do pieca z nimi 😉 

Szczerze to nie słyszałem tego Denona więc nic nie poradzę, zresztą teraz bardziej interesują mnie wzmacniacze cyfrowe/impulsowe! 

Ten KOT mnie zainteresował dlatego napisałem!

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Przede wszystkim warto zacząć od bas refleksu, nie sugerowałbym się jego umiejscowieniem, ponieważ BR z przodu nie oznacza, że kolumny mogą stanąć blisko ściany. 

Jeśli mielibyśmy szukać kolumn do Denona PMA720ae to dobrym rozwiązaniem byłyby szczegółowe Magnat Signature 503. Uzyskasz brzmienie dynamiczne z górą pasma wyciągającą wszelkie smaczki z nagrań. Jest to bardzo dobre połączenie z Denonem. Alternatywą mogą być Polk Audio S20e, które zagrają potężniej. Bas jest mocniejszy, a środek nieco bliższy względem Magnatów. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny oraz omówienia warunków wypożyczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...