Skocz do zawartości

Teufel ULTIMA 40 SURROUND 5.1


PNG1964

Recommended Posts

Witam

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc przede wszystkim cześć:)

Jestem laikiem co chodzi o amplitunery, głośniki lecz planuję zakup jakiegoś niedrogiego zestawu. Na stronie HDTV panowie od TV bardzo dobrze wypowiadali się o niemieckiej marce Teufel a konkretnie takim zestawie Teufel ULTIMA 40 SURROUND 5.1 biały

Poza wyglądem który mi się bardzo podoba, ludzie którzy mieli z tym zestawem styczność wyrażali bardzo dobre opinie. Zestaw ten można nabyć za 3800zł 

Panowie co sądzicie o tym zestawie, ewentualnie co byście wybrali innego w tym przedziale cenowym, nie musi być suba jeżeli będą to głośniki które mają jakiś bas. Wiem że do muzyki jest stereo ale zależy mi właśnie na muzyce oraz filmy 50/50. Dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

HDTV promuje swoje produkty i tak to artykuł sponsorowany.

Także trzeba uważać na porady. KiKi i Blackninja to sprzedawcy którzy anonimowo przekierowywuja do swojego sklepu. No generalnie czarne forum

Ja Teufela nie polecam. Ale dają możliwość zakupu i zwrotu nie wierzysz to tak zrób. Chcesz innej porady to zapraszam do nas po system :)

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet nie anonimowo bo Kiki oficjalnie mówi że u niego jakiś tv jest po xxx kwoty. Tak czułem że może tak być. W porządku później wejdę na waszą stronę i zadzwonię do Was. O tych Taga 606 już czytałem że grają nieźle, ale wyglądają na totalnie budżetowe, zresztą te Quadrale też. Mogę dać jakieś 2500 za kolumny bez suba, więc może być jakaś troszkę wyższa półka.

Edytowano przez PNG1964
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melodiki do 3tys nie dostanę. Heco victa tak, będzie zauważalna różnica między tymi tanimi quadralami i tagą? Jakiej firmy amplik za jakies 2tyś zl najlepszy do tych Heco, patrząc na muzykę bardziej niż kino.
Jeśli s4Home mówi że za 3rys set Melodika BL40 dostaniesz to dostaniesz, to jest sklep i dają rabaty.
Szukasz amplitunera bardziej do muzyki niz do KD. Nie lepiej kupić Amp stereo? Denon DRA800? Masz hdmi, wifi, bluetooth USB itp.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może idealnie do 3k nie. Ale zrobimy Ci najlepszą cenę jaką możemy. Z tych Melodika jest najlepsza. A HEco Victa od Quadrala czy Tagi też i to znacznie.

18 godzin temu, PNG1964 napisał:

Też ostatnio zacząłem to brać pod uwagę, jednak ja trochę tych filmów oglądam. Muszę chyba gdzieś podjechać i posłuchać na tych samych głośnikach muzyki z ampli stereo oraz standardowego, zobaczyć czy duża jest różnica.

No to zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...