Skocz do zawartości

Amplituner do cabasse eole 4


piekarz007

Recommended Posts

Witam serdecznie mam na oku zestaw kolumn cabasse eole 4 pomieszczenie to salon z kuchnia razem o wymiarach 33m2, głowne przeznaczenie to kino, budżet jak najtaniej ale też chciałbym ten sprzet mieć na lata powiedzmy do 2k myślałem o Yamaha MusicCast HTR-4072 spełnia moje oczekiwania.

Z góry dziękuję za poradę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych kolumnach nie dowiesz się za wiele .Jest kilka salonów które będą miały Cabasse w ofercie. W tym my.

Ale tego modelu jeszcze nie mamy. Znając resztę to spodziewam się bardzo dobrego równego dzwieku.

Alternatywa Dali Fazon z Sub E9 albo KEF E305.

Ale możemy Ci wycenić cały zestaw Yamaha na Cabasse.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie mamy jeszcze Cabasse w ofercie ale na dniach powinna się pojawić u nas w salonie w związku z czym będziemy mogli sprawdzić różne połączenia. Na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć czy lepszym rozwiązaniem będzie Yamaha, Denon czy może Marantz. Musimy chwilę poczekać ale już teraz zapraszam do kontaktu. 
Alternatywą dla Cabasse mogą być KEF E305 czy Klipsch Reference Theater Pack 5.1, który w kinie domowym radzi sobie na prawdę dobrze. Pytanie czy brałeś pod uwagę kolumny podłogowe na fronty? Na pewno zapewniłyby lepsze wrażenia odsłuchowe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...