Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

chciałabym mężowi kupić do amplitunera i telewizora cos w rodzaju tabletu sterującego. Telewizor Samsung (Smartthings) , Amplituner Yamaha  RX-V685 (Musiccast), plus Spotify. Zależałoby mi aby powiesić tablet na ścianie i zdejmować go ewentualnie na stolik na jakąs podstawkę gustowną. Zakładam, że tablet właściwie każdy się nada na takie aplikacje. pytania mam dwa: czy wystarczy w takim tablecie android 9 i czy znacie jakieś rozwiązania fajnych wieszaków  naściennych. Chciałabym w przerwach miedzy sterowaniem używać tabletu jako cyfrowa ramke na fotografie. Moze sa jakieś zdejmowane ramki ktore od razu stanowia podstawki?

Jeśli ktoś szukał/ma/zna tego typu rozwiązania to będę wdzięczna za podpowiedź. Budżet nieokreślony, ale nie wydam na całość więcej niż 1000 PLN.

Czy na takim tablecie w androidzie można jakoś podzielić pulpit zeby na przyklad na czesci bylo sterowanie do tv a na drugiej polowce musiccast? Chodzi mi o pratyczna stronę, żeby podejsc do panelu, wzbudzić tablet i zeby wszystko bylo pod reką. A może za dużo wymagam... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Skrót myślowy. rzeczywiście tragicznie zabrzmiało :) Chciałabym jako kupująca aby tablet był.... =

On by chciał, bo mi postawił ostatnio starego Ipada na półce i mówił - zobacz jak super można tablet wykorzystać, ale mówił że jest tak stary że aplikacji do amplitunera nawet zainstalowac nie może. Pomijam baterię, która już nie trzyma. I siedzi czasem z telefonem w ręcę i się jara jak dziecko że może telewizorem i audio w domu sterować. Stąd pomysł na prezent. 

Poczytałam sporo. Jest parę fajnych rozwiązań montazowych, ale tablety przyzwite tanie nie są. Zaczynam myśleć czy nie lepiej kupić smartfona cegły z dużym ekranem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...