Skocz do zawartości

wzmocnienie sygnalu z gniazdka antenowego


dariooo43

Recommended Posts

Witam i pozdrawiam wszystkich.-
Mam takie pytanie-Sprawa dotyczy wzmocnienia sygnalu z gniazdka radiowego.Mieszkam w bloku Sygnal radiowy i telewizyjny "ciagne" z kablowki.
Co sie tyczy sygnalu tel. nie ma z nim zadnego problemu-obraz w tv ...super z kolei sygnal z dniazdka radioweg jest nie najlepszy-na wiekszosci stacji...no moze poza rmf-em slychac dosc znaczne szumy.

Moje pytanie brzmi-czy cokolowiek mi pomoze podlaczenie pomiedzy gniazdkiem a tunerem radiowym zasilacza antenowego?
Probowalem cos zmienic podlaczajac sie do anteny radiowej dookolnej ,ktora chcialem zamontowac sobie na balkonie ale rowniez sygnal byl nie najlepszy.-Pewnie z powodu ze mieszkam na parterze--tak sadze---czy moze ta antena wymaga dokladnego ustawienia
Prosze o porade co zrobic aby odbior stacji radiowych byl u mnie w mieszkaniu na....."przyzwoitym poziomie.
Czy warto podlaczac wzmacniacz antenowy?i co ew. robie zle z ta antena---dodam moze ze kwestia podlaczenia przewodu jest poprawna
Prosze o porade-odpowiedz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak szczerze - placisz za kablöwke, wiec mozesz czegos wymagac. Na Twoim miejscu wezwalbym serwisantöw (mam nadzieje, ze to darmowa usluga). Niech znajdä przyczyne, moze sygnal jest za slaby, moze to po prostu wina gniazdka itp. Jesli oferta operatora obejmuje röwniez programy radiowe, nie lezy w Twojej kwestii kupowanie anten, wzmacniaczy itd. Moje zdanie.

icon_wink.gif he,he, zabrzmialo jak jakis manifest, ale tak bym postäpil- Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...