Skocz do zawartości

Problem z podłączeniem LENCO L-85


Recommended Posts

Cześć.

Czy ktoś może mi pomóc bo mam problem z podłączeniem gramofonu do wzmacniacza.

Podłączam do mikrowieży Technics ST-CH505, kable chinch pod wejście phono i strasznie trzeszczy,jakby coś sprzężało.

Z kolei jeśli podłącze w ten sam sposób pod kino domowe FUNAI ,wszystko jest w porządku.

Czyżby wzmacniacz w Technics uszkodzony?

Edytowano przez Rafał Maksymiuk
poprawka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał Maksymiuk jak będziesz podłączał to pod wejście phono to jeszcze uszkodzisz przedwzmacniacz gramofonowy we wzmacniaczu. Zaintrygowany tematem przejrzałem  instrukcje i wygląda na to, że producent nie przewidział opcji odłączenia pre w gramofonie.

Inna sprawa, że nie rozumiem producentów/ marketingowców którzy nazywają "gramofony" numerami, które były już 40 lat temu przypisane innemu gramofonowi, dziwne to i dla mnie ubogie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew. Podejrzewałem że problem może stanowić przedwzmacniacz. Działa przez kino domowe i na razie musi to wystarczyć.

3 godziny temu, yacool napisał:

Probuj w to wejscie play/in. To chyba prtla magnetofonowa, moze sie uda. Jesli wejscie phono, wyedy sprobowalbym w gramofonoe poszukac czy mozna wylaczyc wbudowany preamp.

Mam na mysli jedną pare z tego DCC iznaczoną jako IN

Sprobuję może, ale dcc to było chyba cyfrowe,więc nie wiem czy zadziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...